Junioři v poslední přípravě stříbrní

neděle 8.9.2013 | VG |  Junioři v poslední přípravě stříbrní

 
 
 

Generálku na ligovou soutěž odehráli junioři FBC ČPP Software Ostrava na turnaji G2. DOšli v něm až do finále, ve kterém podlehli Tatranu Střešovice 2:3.
"Byl to velice kvalitní turnaj a kvalitní příprava pro mistrovskou soutěž. Byla tam prakticky všechna družstva z ligové soutěže," uvedl ostravský kouč Petr Koutný. "My jsme tam odjeli jenom se dvěma formacemi a to se nakonec projevilo. Klukům už nezbyly síly. Přesto si zaslouží pochvalu, znovu předvedli výbornou reklamu klubu."
Ostravští junioři v základní skupině turnaje G2 skončili druzí, když prohráli se Střešovicemi. "Hráli jsme v devět večer, únava z předchozího programu se projevila," podotkl Koutný. Přestože jeho svěřenci další den už zase hráli v 9 hodin ráno, poradili si postupně s Mladou Boleslaví i Havířovem. "Na regeneraci bylo málo času, ale kluci dělali, co mohli," poznamenal kouč ostravského týmu. "A finále? K tomu bych se nerad vyjadřoval. Tatran prostě musel vyhrát," konstatoval Petr Koutný. "Teď je před námi už jen poslední fáze přípravy před ligou, její start se blíží."

 

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři