Junioři vstupují do play-off

čtvrtek 27.2.2014 | VG |  

Juniorský celek FBC ČPP Software Ostrava začíná o víkendu svou cestu vyřazovacími boji - ve čtvrtfinále se střetne s městským rivalem, Vítkovicemi. Série hraná na tři vítězství začíná dvěma zápasy v ČPP Aréně.

Junioři vstupují do play-off

 
 
 

"Vítkovice jsme si vybrali jednak kvůli nákladům, protože kluci si platí všechno sami, jednak si myslíme, že Vítkovice jsou přijatelný soupeř," uvedl kouč juniorky FBC Ostrava Petr Koutný. "Navíc každé derby je pro kluky plus v jejich kariéře, každé jim přnese zkušenosti."
Kouč Koutný očekává atraktivní florbal. "Obě strany jsou jistě natěšené, jak je tomu při každém derby, navíc se hraje o florbalového krále Ostravy v juniorské kategorii," podotkl Koutný a pokračoval: "Na základní část teď můžeme zapomenout. Na Vítkovice jsme připraveni, ale upřímně - je otázka, co všechno bude kolidovat se zápasy mužů," připomněl Koutný, že někteří jeho svěřenci hrají jak za juniorku, tak za klubové mužské áčko, které bude od příštího víkendu bojovat o setrvání v extralize. "Na první dva zápasy mám k dispozici všechny. Musíme do toho dát maximum. Je to play-off, jde do tuhého," dodal trenér.
První zápas čtvrtfinále se hraje v sobotu od 14.30 hodin, v neděli se bude hrát od 10 hodin. Vstupné je 30 korun.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři