Junioři vybojovali postup v tie breaku

neděle 24.3.2019 | VG |

Až v přidané čtvrté třetině po druhém utkání opravného pavouka o bronz se radovali junioři FBC ČPP Bystroň Group Ostrava z postupu přes tým Florbal Ústí nad Labem do dalšího kola. Úvodní bitvu totiž vyhráli Severočeši 6:5.

"Byl to bojovný zápas s parametry play off, který vyhrál šťastnější tým," řekl kouč ostravských juniorů Petr Koutný a ústecký trenér Marek Vojta jeho slova jen potvrdil. "Soupeř byl více na balonu, my jsme jen byli produktivnější v útočném pásmu," shrnul Vojta první zápas.
Druhá utkání v boji o postup patřilo suverénně ostravským juniorům, kteří jej vyhráli 7:2. "Ale to se hrála jen jedna třetina, pak se již čekalo na konec zápasu," zmínil Petr Koutný fakt, že úvodní dějství vyhráli jeho svěřenci přesvědčivě 4:0.
Poté, co měly oba týmy po jednom vítězství, musel o rozhodujícím rozhodnout tie break v podobně přidané třetiny. V ní vyhráli junioři FBC Ostrava 3:2. "Díky větší bojovnosti a přesnosti v zakončení můžeme slavit postup do dalšího kola," poznamenal Petr Koutný.

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt