Junioři: Zápasy jak na houpačce.

středa 13.12.2017 | Jaroslav Heiser |  

V sobotu 9. 12. jsme podali ustrašený výkon v „derby“ zápase a jednoznačně na domácí tým nestačili. O den později bylo na hráčích vidět odhodlání zvítězit už v klubovém autobuse při cestě do Brna. Výhrou jsme si připsali 3 body do tabulky KB ligy juniorů a patří nám prozatímní 8. místo.

Junioři: Zápasy jak na houpačce.

 
 
 

1. SC Tempish Vítkovice – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 14:5 (3:1,4:1,7:3)

V 10. kole na Dubině jsme i podle asistenta trenéra Vítkovic pana Gurkovského působili již od začátku zápasu „velmi odevzdaně a bojácně.“ Hned v úvodu utkání, které sledovalo 150 diváků, jsme 2:0 prohrávali. Domácí hráli velmi ofenzivně, kombinačně a z toho pramenily další góly v naší síti. V hlavách našich hráčů byla poraženecká nálada, kterou nedokázal nikdo změnit. Vyjádření našeho trenéra Petra Koutného: „Zažil jsem velké zklamání. Soupeři se podařila odveta i s úroky.


Gullivers Brno – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:13 (1:3,1:4,2:6)

V neděli 10. 12. se jelo vyhrát do Brna. Nic jiného než vítězství trenér Koutný nebral. Všem hráčům to zdůrazňoval již před vstupem do autobusu. K tomuto cíli směřoval i tím, že tři nejlepší hráče Šimona Kuczeru, Matyáše Šindlera a Michala Sládka nominoval do první lajny. Společně na hřišti dominovali a podíleli se na 11 vstřelených gólech. Naše další dvě formace týmovým výkonem a agresivním přístupem k soupeři v našem obranném pásmu, nedovolili vývoj utkání jakkoliv změnit. Zaslouženě vysoké vítězství nám dodalo síly do dalších těžkých zápasů. Komentář našeho vedoucího týmu Jaroslava Heisera: „Po špatném výkonu proti Vítkovicím jsem věřil, že dnes předvedeme úplně odlišný výkon a vyhrajeme.“


Poslední dvojutkání v tomto roce hrajeme proti FBŠ Bohemians Praha již tento pátek 15. 12. od 15:00 hod. Odveta se stejným soupeřem v sobotu 16. 12. bude mít posunutý začátek z původních 17:00 hod. na 16:45 hod. z důvodu vlakového spojení zpět do Prahy.

Milí fanoušci, přijďte se podívat a fandit našemu týmu, budeme Vás potřebovat. 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři