Juniorky jsou ve čtvrtfinále

neděle 4.3.2018 | VG |  

Z postupu do čtvrtfinále ligy juniorek se mohou radovat florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava porazily v osmifinálové sérii 2:0 na zápasy tým IBK Hradec Králové.

Juniorky jsou ve čtvrtfinále

 
 
 

V úvodním duelu série hraném v Ostravě zvítězily domácí juniorky přesvědčivě 12:1. "Ale byl to takový nemastný, neslaný zápas bez pořádného tempa. Výsledek vypadá sice v pohodě, ale naše hra měla spoustu rezerv," hodnotil první osmifinálové střetnutí trenér FBC Ostrava Lukáš Robenek. "Kdybychom předvedli maximum, troufnu si říct, že by byl výsledek ještě výraznější," zdůraznil Robenek.
I druhé utkání série hrané v Hradci Králové měly ostravské juniorky rozehrané dobře. Vedly v něm 7:3 a 8:4, ovšem na vítězství 9:8 se nakonec hodně nadřely. Domácí celek se totiž nechtěl vzdát jen tak, zabral a vyrovnal na 8:8. Hráčky FBC Ostrava vstřelily v 58. minutě devátou branku a v závěru hrály přesilovku. Ovšem i tak se o výsledek musely strachovat do samotného závěru, tým Hradce Králové se o další vyrovnání pokoušel dokonce při hře bez brankářky.
"Myslím, že diváci se mohli bavit, já se ale moc nebavil. Sami jsme si zavařili a udělali z toho slušné drama," konstatoval kouč FBC Ostrava Lukáš Robenek a s nadsázkou dodal: "Asi zakážu holkám chodit na MVIL, protože jsme zřejmě chytili nějakou MVIL nemoc."
Podstatné ovšem je, že florbalistky FBC Ostrava jsou ve čtvrtfinále soutěže. "Máme splněno a jdeme se připravovat na další boje," zdůraznil Robenek.

 

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři