Juniorky o víkendu získaly další tři body

neděle 4.10.2020 | Redakce |

O víkendu juniorky FBC Ostrava odehrály další dvě utkání první ligy juniorek. V sobotu na ČPP Aréně přivítaly Black Angels, které po celkem vyrovnané hře porazily poměrem 7:5. V neděli je pak čekal zápas proti Tatranu, na který holky nestačily a prohrály 2:7.

První třetinu proti Black Angels ovládly naše juniorky, které po jejím skončení vedly 2:0. Během dvou minut druhé třetiny Pražanky vyrovnaly, ale juniorky FBC Ostrava byly pohotové a otočily na 3:2. Po dalších šesti minutách vyrovnané hry za naše hráčky zvýšila Míša Středulová, ale zanedlouho se znovu předvedly Black Angels a na konci třetiny bylo skóre 4:3 pro Ostravu. Během poslední části už si naše juniorky držely bezpečný náskok a po třech vstřelených a dvou obdržených brankách vyhrály poměrem 7:5.

Hráčkou utkání se stala brankářka Magdaléna Hrišková a z hráček v poli byly úspěšné například Michaela Středulová, Radka Niemczyková a Karolína Bínová. Všechny získaly tři kanadské body.

Nedělní utkání už tak vyrovnané nebylo. První třetinu ovládl Tatran 3:0, ve čtrnácté minutě druhé třetiny už vedl 7:0. Pak se naše juniorky zabraly a do konce utkání vstřelily dva góly. Celkem povedená třetí třetina ale nestačila a naše juniorky prohrály 7:2.

Další dvě kola juniorky odehrají 17. a 18. října na ČPP Aréně. Tentokrát přivítají týmy FBC Olomouc a TJ Jablonné nad Orlicí.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt