Juniorky podlehly Židenicím

neděle 3.3.2019 | VG |  

Družstvo juniorek FBC ČPP Bystroň Group Ostrava první kolo play off proti Židenicím nezvládlo. První zápas v domácím prostřední prohrálo 2:5, druhý v Brně ztratilo v poměru 2:6. Z postupu do dalšího kola se tak mohly radovat soupeřky.

Juniorky podlehly Židenicím

 
 
 

"V prvním zápase to bylo jednoduché - play off začal hrát jen jeden tým a my to nebyli. Pro většinu týmu to bylo první play off v životě, takže se máme hodně co učit," řekl kouč družstva juniorek FBC Ostrava Luděk Pasecký. "My jsme po výborně odehrané první třetině ustoupili od své hry a nechali se zatlačit, čímž jsme domácímu celku dovolili srovnat utkání. Ale bojovným a kolektivním výkonem se nám podařilo zápas dovést do vítězného konce," řekl židenický kouč Zdeněk Frank.
Židenice ukázaly svou sílu i ve druhém duelu. "Jednoznačně postoupil kvalitnější tým," uznal Pasecký. "Jak jsem ale říkal už po prvním zápase, pro většinu našich hráček šlo o první play off v životě a máme se ještě hodně co učit. Ale už teď jsme o dva zápasy zkušenější, což se nám určitě vrátí v budoucnu," věří kouč juniorek FBC Ostrava.


 

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři