Juniorky skončily po nájezdech

sobota 16.8.2014 | VG |  

Do osmifinále došly na turnaji Czech Open juniorské florbalistky FBC ČPP BONUSIA Ostrava. V něm je zastavila prohra 0:1 na nájezdy.

Juniorky skončily po nájezdech

 
 
 

Ale popořadě - v sobotu tým nejprve čekalo šestnáctifinále a v něm švýcarský soupeř UHC Zugerland.
"Na začátku toho zápasu jsme vyvinuli tlak a z něj vyplynuly dva góly," popisoval kouč Martin Řezník. "Pak už jsme hráli to, co jsme potřebovali. Soupeřky sice asi šest minut před koncem snížily, ale my jsme jim na půlce odebírali balon, nepustili jsme je na naši polovinu. Vítězství 2:1 se zrodilo ve stedu hřiště."
V osmifinále narazily ostravské juniorky na celek FbŠ 7OAKS Bohemians. "Bylo to utkání, ve kterém oba soupeř čekali na chybu. Bylo to takové opatrné, pořád se vycházelo ze zajištěné obrany. Tomu odpovídal výsledek 0:0. No a nájezdy byly buď, a nebo. Tentokrát nám to nevyšlo," podotkl Řezník. Přesto své svěřenkyně trenér pochválil: "Tým možná nebyl florbalovější než soupeři, ale dokázal dát do hry srdce, zápasy lámal chutí po výhře."
A jaký bude další program juniorek? "družstvo dostane krátké volno, pak se budeme přípravovat na Ostrava Cup. To bude pro nás další turnaj, který prověří tým před začátkem soutěže," dodal Martin Řezník.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři