Juniorům boj o finále unikl

neděle 18.3.2018 | VG |  

Dvě těsné prohry ve čtvrtfinále s Tatranem Střešovice znamenají, že si junioři FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nezahrají o postup do finále KB ligy. Úvodní duel čtvrtfinále prohráli ostravští junioři v Praze 5:6 po nájezdech, druhý v neděli doma 5:7.

Juniorům boj o finále unikl

 
 
 

"Sobotní utkání bylo velice bojovné s velkým nasazením. Pochvalu si zasloužil náš brankář," hodnotil úvodní duel série kouč FBC Ostrava Petr Koutný.
V neděli vedli ostravští junioři po dvou třetinách 4:2, ale ve třetí části přišel zvrat. Hosté nastříleli pět branek, domácí přidali už jen jedinou a museli se tak před Střešovicemi sklonit. "Zápas rozhodl větší důraz v předbrankovém prostoru, nasazení a chuť vyhrát. Byli jsme sice o kousek lepší, ale na to se nehraje," podotkl Koutný a dodal: "Nicméně sezona ještě nekončí a porveme se o třetí místo. Děkujeme divákům za podporu!"
Hrdinou ostravského celku byl ve druhém střetnutí jednoznačně polský útočník Wojciech Malajka, sám nastřílel všech pět branek domácího celku. Ovšem ani tento individuální výkon týmu FBC Ostrava do semifinále nepomohl.

Fotogalerie

                                                                   

Kompletní fotogalerie

 

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři