Jurdzin: Všichni jsme věřili, že výhru udržíme

neděle 4.11.2018 | VG |  

Při jeho vyloučení sice Liberec snížil na rozdíl jedné branky, ale zároveň Václav Jurdzin pohotovou asistencí a navíc i gólem pomohl týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava k výhře 6:5.

Jurdzin: Všichni jsme věřili, že výhru udržíme

 
 
 

    Václave, zatrnulo vám, když Liberec při vašem vyloučení chvíli před koncem snížil na rozdíl jedné branky ?
Byl jsem naštvaný. Ta dvojka vůbec neměla být. Zbytečně nám pak kvůli tomu šlo o výsledek. Kamil Sojka nám potom napsal zprávu, že se omlouvá, že se mrknul na video a opravdu to faul nebyl. Je to kapacita, ale asi bych teď o něm mluvil jinak, kdyby nás to stálo 3 body :-)
    Sami jste předtím odskočili na dvoubrankový rozdíl rovněž v přesilovce. Sudí ale chvíli před šestým gólem jednu branku neuznali. Opravdu padl po hře vysokou hokejkou ?
Já to zrovna neviděl. Někdo po zápase říkal, že vysoká byla, někdo že ne. Nakonec jsme fíka stejně dali, takže není co řešit.
    Váš čtvrtý a pátý gól dělilo jen devět vteřin. Jak jste tu pátou branku zařídil tak rychle ? Připsal jste si u ní asistenci.
Tak jsem bombarďák že :-), ale byla to skvělá práce celé lajny. Ve druhé třetině nám rozehra moc nešla, tak jsme si s klukama o přestávce v šatně řekli, jak to chceme hrát. Zahráli jsme to přesně tak, jak jsme si řekli, Erikovi to naštěstí klasicky sjelo a byl z toho gól.
    Ten rychlý obrat ve skóre vás musel nakopnout a Liberci pocuchat nervy, což ?
Nevím, co to udělalo s Libercem, ale nás to určitě mastně nakoplo. Cítili jsme, že jsme lepší, jen jsme to potřebovali prodat, což se povedlo.
    Liberec dohrával v šesti bez brankáře. Byli jste moc nervózní, že byste o tříbodovou výhru mohli přijít ?
Tak každý má za takového stavu gulo v trenkách, že se mu tam odrazí přes tři bloky nějaká šmudla.  O to víc je třeba se hecnout, podpořit a šlapat. Všichni jsme věřili, že výhru udržíme. Borci na hřišti se byli schopni obětovat jeden pro druhého a ostatní z lavičky řvali při každém bloku. Tak to má být.

Fotogalerie

                                   

Kompletní fotogalerie

 

Související zápas

12.kolo

neděle 4.11.

 

6:5

 


FBC Ostrava

Liberec


Report

Preview

Muži hostí Liberec(01.11.2018)

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři