Kajfoszová: V osobních soubojích jsme byly málo důrazné a to nás stálo body

pondělí 22.2.2016 | Redakce |  

Nedělním zápasem proti SKV BONUSIA odehrála svůj předposlední zápas základní části letošního ročníku Extraligy žen. Zápas jí vůbec nevyšel, neboť svým soupeřkám podlehly 6:7. Na utkání bylo přítomno jednaosmdesát diváků, mezi kterými byl přítomen i "osobní" fanklub kapitánky Pavly Kajfoszové, která nám po utkání zhodnotila průběh utkání a přítomnost "jejího" fanklubu.

Kajfoszová: V osobních soubojích jsme byly málo důrazné a to nás stálo body

 
 
 

Pavlo, jak hodnotíte zápas proti SKV? 

Z naší strany hodně nepovedený. Přesto, že jsme dokázaly vstřelit šest branek,  jsme soupeři darovaly až příliš šancí z kterých mohl skórovat a to nás nakonec stálo body.

Kde se podle vás zápas lámal?

Nejspíš ve druhé půli utkání. V celém zápase jsme si ale nedokázaly vytvořit brankový náskok, pouze jsme vždy stahovaly vedení soupeře a to nás stálo hodně fyzických a především psychických sil.

V čem bylo podle tebe SKV lepší, případně v čem jste byly horší?

Rozhodně to byla obranná fáze hry. Dostaly jsme zbytečně moc gólů, vůbec jsme se nesoustředili a byly jsme málo důrazné v osobních soubojích. Důležitým faktorem byl i chybějící týmový výkon, který jsme předváděly v minulých zápasech.

Na utkání byl přítomen tvůj osobní fanklub. Jak ty to hodnotíš tuhle akci?

Podpora diváků je vždy velmi vítaná a důležitá. Tohle pro mě bylo ohromně milé překvapení a o to víc mě mrzí, že jsme je i jako tým nedokázaly odměnit lepším výkonem.

Před vámi je poslední zápas základní části a pak čtvrtfinále, pravděpodobně proti Vítkovicím. Dá už se teď ta sezóna nějak zhodnotit ?

Za mě určitě pozitivní hodnocení i přesto, že výkony nebyly vždy podle představ. Je fajn, že do týmu rychle zapadly i nové mladé tváře a s přibývajícími zkušenostmi věřím, že budeme v extralize stále důstojnějším soupeřem.


foto: osobní facebook Pavly Kajfoszové / Michal Chadim


 

Související zápas

21.kolo

neděle 21.2.

 

6:7

 


Ostrava

Vinohrady


Report

Preview

Posledním domácím soupeřem žen v základní části budou Vinohrady(20.02.2016)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři