Kapcová: Musíme přidat na koncentraci

sobota 6.10.2018 | VG |

Jeden gól na začátku zápasu, pak čistý hattrick v rozmezí necelých čtyř minut ve třetí třetině a v závěru ještě promarněná tutovka. Nela Kapcová výrazně pomohla družstvu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava k výhře 7:2 nad FBS Olomouc.

Nelo, pamatujete tak rychlý hattrick ?
Ne, vůbec to takhle nevnímám. :-)
    Jak se vlastně seběhlo, že jste v rozmezí necelých čtyř minut stihla dát tři góly ?
Upřímně? Ani jsem si neuvědomila, že to bylo tak rychle po sobě. To souvisí s první otázkou. Hraju prostě od začátku do konce a neřeším body. Je to týmový sport :-)
    Gólový účet FBC jste načala v 9. minutě, mohla jste ho i uzavřít pět minut před koncem, ale šanci jste neproměnila. Co se nepovedlo ?
Ne vždy balon trefíte tak, jak chcete. Mám štěstí, že se díky spoluhráčkám dostávám do takového množství střel a logicky mi tam pak něco spadne. :-)
    Olomouc se proti vám ale držela dlouho, ne ?
Ano, hlavně fyzicky. Ve třetí třetině znát bylo znát, že jim síly dochází. Nutné je taky podotknout skvělý výkon Kubíčkové, která držela kasu Olomouce. Ve třetí třetině se nám povedlo víckrát vystřelit na bránu a zápas jsme s přehledem zvládli.
    Minule jste říkala, že góly neřešíte, že vás zajímá celkový obraz hry. V čem tedy potřebujete přidat ?
Přesně tak, to potvrzuji i dnes v úvodních otázkách. Musíme zapracovat na koncentraci, abychom dokázaly být disciplinované po celý zápas. Daří se nám to více a více každým zápasem, ale zatím je to začátek, uvidíme, jaká bude sezona.