Karin Vavrečková: Švédky? Musíme do toho dát totálně všechno!

čtvrtek 6.5.2010 | Pavel Křiklan |  Karin Vavrečková: Švédky? Musíme do toho dát totálně všechno!

 
 
 

V zápase proti Švýcarkám se české juniorky poprvé na mistrovství světa postavily proti soupeři z velké čtyřky. A srovnání pro ně nevyznělo před semifinále nejlépe: prohrály 2:6. „Vyšťavilo nás oslabení, tam jsme si tu porážku zavinily,“ odtušila obránkyně Karin Vavrečková.
    Co vám po zápase řekl v kabině trenér?
Mluvil právě o těch přesilovkách. Zdůrazňoval nám, že takhle to se Švýcarkami hrát nejde, že je mají skvěle nacvičené. Je fakt, že při nich v kombinacích neudělají chybu a míček jen tak nepustí.
     Švýcarky v početní výhodě vstřelily tři góly ze šesti. Ovšem hlavně na konci to vypadalo, že finské rozhodčí posuzují české zákroky až příliš úzkostlivě. Jaký jsi z toho měla pocit?
Takový, že rozhodčí Švýcarkám hodně připískávaly. Za některé fauly stačil nařídit volný úder, na vyloučení fakt nebyly. Asi nechtěly, aby Finky šly zítra v semifinále na nás.“ (usmívá se)
    Pověz, jste z prohry hodně zklamané, nebo už jste dopředu věděly, že se budete koncentrovat hlavně na semifinále?
Myslím, že to pro nás není nějaká brzda. Musíme se z toho vyspat a jít dál. Zítra jdeme na Švédky a musíme do toho dát totálně všechno!
    Neděsí vás jejich útočná síla? Vždyť jsou za zápas schopné klidně nasázet 31 gólů, jako se jim to povedlo proti Lotyškám…
Bude to asi ten nejtěžší možný zápas. Nějak se tím popereme a zkusíme vyhrát, ať jsme ve finále. Musíme hrát celým srdcem!
    Tady v Olomouci vás pokaždé žene dopředu skvělé publikum. Ale zítra budete potřebovat být v klidu a hrát důmyslně zezadu. Jak vám to v té strhující atmosféře půjde?
My se tady hlavně s holkama vůbec neslyšíme, což je asi pro nás to nejhorší. Kolikrát nám to ztížilo situaci při přebírání hráček. Třeba ji mám za sebou a nevím, kdo a jak si ji vezme, jestli v tom neuděláme chybu. Ale na druhou stranu je ta podpora úplně úžasná a doufám, že nás to posune dál."

Zdroj http://www.zensky.florbal.cz/

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři