Klokani zavítají v neděli na ČPP Arénu

sobota 20.2.2016 | Redakce |  

Prvním domácím zápasem Tipsport Superligy v novém roce na domácí palubovce absolvují muži teprve v neděli proti Bohemians.

Klokani zavítají v neděli na ČPP Arénu

 
 
 

Prvním v letošním roce a zároveň posledním soupeřem mužů v základní části Tipsport Superligy budou v neděli od páté hodiny odpolední florbalisté Bohemians. 

Klokani se po odehraném dvacátém kole nacházejí v tabulce na šesté pozici. Na svém kontě mají čtyřiatřicet bodů za deset vítězství v základní hrací době, jedno vítězství a dvě porážky v prodloužení. V minulém kole nečekaně porazili na domácí palubovce Mladou Boleslav v  gólové přestřelce 9:5.  

Ostrava v posledních dvou zápasech dokázala zvítězit a stále drží naději na play-off. I když v posledním kole její naději mírně přibrzdili Otrokovice. Ty nečekaně vyhrály v Brně a drží si od ostravských florbalistů náskok čtyř bodů. Matematika pro Ostravu mluví jasně, a to že v posledních dvou kolech musí z důvodů horších vzájemných zápasů získat o pět bodů více než Otrokovice. Z tohoto důvodů musí Ostrava v posledních dvou kolech neprohrát.

V posledním kole ostravští florbalisté vyhráli na palubovce SKV 7:5. O svém vítězství rozhodli až v posledních deseti minutách. 

Oba soupeři se v letošním roce potkali už ve čtvrtém kole. Domácí florbalisté v tomto zápase potrestali všechny chyby hráčů Ostravy a zaslouženě vyhráli vysoko 10:3.

Pohled na tabulku a soupeři týmů bojující o play off:
7. Sparta 27 bodů (Otrokovice, Vítkovice)
8. Otrokovice 26 bodů (Sparta, Chodov)
9. Ostrava 22 bodů: (Bohemians, Mladá Boleslav) 

Související zápas

21.kolo

neděle 21.2.

 

11:13

 


FBC Ostrava

Bohemians


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři