Klub se dočkal dalšího ocenění

čtvrtek 8.3.2012 | VG |  Klub se dočkal dalšího ocenění

 
 
 
Významného ocenění se tento týden dočkal klub FBC ČPP Remedicum Ostrava za loňský úspěch v mužské extralize. Moravskoslezský kraj totiž ve spolupráci s Všesportovním kolegiem Moravskoslezského kraje ocenil za vynikající sportovní výkony a výchovu sportovců Moravskoslezského kraje v roce 2011 nejúspěšnější sportovce, sportovní družstva, trenéry a cvičitele. A mezi oceněnými kolektivy bylo právě áčko FBC ČPP Remedicum Ostrava, které v minulé sezoně vybojovalo v extralize stříbrné medaile.
Tradiční slavnostní předání se uskutečnilo letos již podesáté, a to v Aule VŠB-TU v Ostravě- Porubě za účasti vedení Moravskoslezského kraje, zastupitelů, starostů, poslanců, bývalých vynikajících sportovců a zástupců krajských sportovních svazů a tělovýchovných jednot.
Na společenském večeru, který moderovala dvojice Náhlovský – Mladý a vystoupením jej zpestřila vystoupení slovenské zpěvačky Kristíny, skupiny Plavci či zpěvačky Zuzany Mikové, se ocenění dočkal i útočník BFC ČPP Remedicum Ostrava Petr Kašpar. Byl oceněn jako jeden z nejlepších loňských juniorských sportovců z Moravskoslezského kraje.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři