Kralování dorostenci nepotvrdili

neděle 15.4.2018 | VG |  

Měli být největšími favority na titul, ale svou roli dorostenci FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v závěrečné fázi sezony nepotvrdili. Ve čtvrtfinále 1. ligy juniorů dvakrát prohráli s Mladou Boleslaví 2:7 a 3:4, a parádně rozjetá sezona tak pro ně skončila bez medaile.

Kralování dorostenci nepotvrdili

 
 
 

"Čekali jsme od kluků více, ale asi to nezvládli v hlavičkách. Za celou sezonu měli v základní části jednu prohru a jednu remízu, v první nadstavbě taky jen jednu prohru.I proto se závěr sezony hrál, byli jsme nejlepší. Bohužel jsme takhle "vybouchli". Škoda, že jsme to nezvládli," hodnotil trenér dorostenců FBC Ostrava Miroslav Kučera. 
A jak si nečekaný výpadek dorostenců vysvětlit ? "Kluci asi nejsou zvyklí na takové vypjaté zápasy, navíc před vlastním publikem. Byli jsme první v nadstavbách, měli jsme nejvíce bodů, bohužel ten závěr jsme nezvládli," zalitoval Kučera. "Pro kluky to ale v každém případě bude velká zkušenost do další kariéry. Někteří už hrají za juniory, navíc my jsme v základu měli i starší žáky. Ti už budou nachystaní do další sezony. Budou vědět, do čeho jdou," doplnil Miroslav Kučera.


 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři