Ligovou pauzu zpestřil mužům duel s Havířovem

úterý 4.12.2018 | VG |  

Florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava si superligovou přestávku způsobenou mistrovstvím světa v Praze zpestřili přípravným zápasem s Torpedem Havířov, které porazili 8:5.

Ligovou pauzu zpestřil mužům duel s Havířovem

 
 
 

"Bylo znát, že hráči jsou kvůli světovému šampionátu v tréninkovém procesu a zejména v úvodu zápasu se trochu hledali. Také díky absenci hned pěti reprezentantů plnících své reprezentační povinnosti byla sestava značně přeskládaná," komentoval utkání kouč FBC Ostrava Karel Ševčík.
Ovšem po úvodní slabší části tým FBC Ostrava změnil herní projev a zaslouženě si došel pro vítězství. "V první části jsme opravdu byli hodně pasivní, soupeře jsme příliš nenapadali a v postupném útoku byli nedůrazní. Soupeř nás v této fázi trestal brejky, které bravurně proměňoval," líčil trenér Ševčík, který na poslední třetinu přeskládal sestavu. "Začali jsme hrát presink a více jsme se tlačili se do brány. Hru jsme dostali do tempa a zápas dovedli do vítězného konce. Čeká nás série těžkých zápasů a chceme se dobře připravit. I proto jsme do přípravy vložili přátelák," doplnil kouč FBC Ostrava.

 

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři