Mladší žáci doplatili na slabší skupinu

neděle 13.7.2014 | VG |  

Mladší žáci FBC ČPP Software Ostrava odjížděli na Pražské hry s vidinou zisku některé z medailí. A v základní skupině své ambice jen potvrzovali. Nejprver porazili Bučis Team 10:0, poté celek Wizards Praha smetli poměrem 13:1 a nakonec přehráli Mocné Tuleně z podbořan 7:1.

Mladší žáci doplatili na slabší skupinu

 
 
 

"Ale slabí soupeři ve skupině byla spíše naše smůla," litoval trenér Bronislav Plíhal. "Rozjezd nebyl takový, jaký jsme si představovali, soupeři nás tolik neprověřili."
V play-off mladí ostravští florbalisté první krok ještě zvládli, když porazili švýcarský Zug United 2:0. "Švýcaři byli žhaví, ale to jsme přestáli. V osmifinále se ten náš slabší rozjezd projevil," připomněl kouč Plíhal prohru 1:5 s pražskou Spartou, která ostravský tým vyřadila z turnaje. "Byli fyzicky silnější, nebyli to ani pořádně florbalisti, ale fyzicky nás přehráli. Naše ambice byla udělat medaile, ale musíme si počkat do dalšího roku," konstatoval Bronislav Plíhal. "Pro kluky je to samozřejmě ponaučení, aby hráli chytřeji. V osmifinále nezvládli psychicky druhý poločas. Prohrávali a viděli, že se jim medaile vzdaluje," dodal trenér Plíhal.

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři