Muže čeká náročný víkend

úterý 15.9.2020 | Redakce |

Tento víkend si muži zahrají hned dvě kola Livesport Superligy. V pátek 18. 9. se podívají do Prahy, kde si ve 20:00 zahrají proti TJ Sokol Královské Vinohrady. V neděli 20. 9. v 17 hodin pak přivítají na ČPP Aréně FBŠ Hummel Hattrick Brno.

S Vinohrady hráli naši v loňské sezoně klasicky dvakrát. Poprvé se týmy setkaly ve čtvrtém kole. Ve hře se týmy střídaly ve vedení. První třetinu ovládlo SKV, druhá byla vyrovnaná. Tři minuty před koncem se naši dostali do vedení 4:3, ale třicet sekund do konce zápasu Vinohrady vyrovnaly, a tak se šlo do prodloužení, kde v páté minutě dozhodly Vinohrady a naši tak prohráli 4:5.

Podruhé se mužstva střetla v kole sedmnáctém na Vinohradech a naši muži už věděli do čeho jdou. Úvodní branku sice vstřelili domácí, naši se pak během krátké doby dostali do vedení 3:1. Vinohrady ještě na konci první třetiny snížily rozdíl na 3:2. To byl poslední gól, který padnul do naší brány a pak už se předváděli jen naši muži. Ti během dvou třetin vstřelili ještě čtyři branky a konečné skóre bylo 7:2.

V neděli čeká muže zápas s Hattrickem, proti kterému loni hráli šesté kolo. V tomto zápase se našim mužům, dařilo skvěle po celou dobu a porazili Brno vysoko 10:3. V tomto utkání sklidil úspěch Dominik Eichner, který vstřelil hattrick.

Pak se týmy setkaly těsně před Vánoci v devatenáctém kole, které už pro naše muže nebylo tak úspěšné. První třetinu ovládlo Brno, které po jejím skončení vedlo 2:1. Ve druhé třetině jsme srovnali na 2:2, ale v půlce zápasu se Brno dostalo do vedení. V poslední části už naši bohužel nezvládli otočit, a tak prohráli 2:3.

První zápas s Hattrickem Brno si můžete připomenout zde.