Muže čeká v sobotu předposlední venkovní zápas základní části

pátek 12.2.2016 | Michal Chadim |  

Tipsport Superliga pokračuje po reprezentační přestávce svým dvacátým kolem, ve kterém ostravští florbalisté zavítají na palubovku Vinohrad.

Muže čeká v sobotu předposlední venkovní zápas základní části

 
 
 

Klíčový zápas čeká mužský tým v sobotu večer v Praze, neboť pokud se jim nepodaří zvítězit na Vinohradech, tak definitivně přijdou i o poslední teoretickou naději na play-off.  

K udržení naděje muži potřebují uspět na půdě aktuálně jedenáctého týmu extraligové tabulky - Sokola Vinohrad, který má na svém kontě deset bodů za tři vítězství a jednu porážku v prodloužení. V minulém kole Vinohrady prohrály na horké půdě Mladé Boleslavi 5:11. O výsledku zápasu se rozhodlo prakticky už v první třetině, kterou Vinohrady prohrály 2:6. Zkušená Mladá Boleslav si pak svůj náskok ve zbytku zápasu podržela a dotáhla zápas do vítězného konce.

Ostrava v minulém kole odehrála zápas v Litvínově před televizními kamerami. Po mírně nepovedené první třetině hráči Ostravy zabraly a připsaly si na půdě posledního týmu tabulky velmi tři důležité tři body.Zápas se lámal deset minut před koncem, kdy Ostrava dokázala velmi rychle odpovědět na vyrovnávací branku Litvínova 3:3. Vrátila se tak znovu do vedení, které už do konce zápasu nepustila. 

Vítězstvím v Litvínově Ostrava stáhla náskok osmých Otrokovic na čtyři body a udržela tak naději na play-off. Nyní ostravský tým čeká druhý krok a to zvítězit na půdě Vinohrad. Pokud se jim to podaří a Otrokovice nepřekvapí na půdě Brna, dotáhnou se na soupeře na rozdíl jediného bodu. 

Oba týmy se v letošním ročníku potkaly už ve třetím kole, ve kterém vyhrála v ČPP Aréně Ostrava vysoko 11:3. O vítězi tohoto utkání se rozhodovalo ve třetí třetině, kterou Ostrava ovládla vysoko 8:0.

Zápas budete moci sledovat na tradičních informačních kanálech a to na serveru onlajny.com a tvcom.cz.


 

Související zápas

20.kolo

sobota 13.2.

 

5:7

 


Vinohrady

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři