Muže již zítra čeká čtvrtfinále Poháru České Pojišťovny

středa 9.12.2015 | Michal Chadim |  

Již zítra se rozhodne o tom, který z týmu doplní Vítkovice, Mladou Boleslav a Chodov do semifinále Poháru České Pojišťovny. Posledním účastníkem se stanou buď domácí florbalisté Ostravy, nebo florbalisté Otrokovic. Zápas začíná v ČPP Aréně v 19:30.

Muže již zítra čeká čtvrtfinále Poháru České Pojišťovny

 
 
 

Do Ostravy v rámci desátého kola zavítají florbalisté Panthers Otrokovice, kteří v loňské sezóně poprvé museli hrát o záchranu. Svou misi o extraligovou příslušnost zvládli dokonale, neboť se zachránili už v prvním kole na úkor Liberce. Hlavní příčinou, že se neprobojovali do play off, byla mizerné proměňování svých šancí. V loňské sezóně nastříleli jen 81 branek, což bylo nejmíň z celé loňské extraligy. V letošní sezóně ale zatím nejsou na tom o moc lépe, neboť po devíti kolech mají vstřeleno pouze čtyřiašedesát branek, což je třetí nejhorší počet vstřelených gólů ze všech týmů. V minulém extraligovém kole Otrokovice hrály velice utkání proti Mladé Boleslavi. Utkání oproti papírovým předpokladům bylo toho utkání hodně vyrovnané a Mladá Boleslav se o vítězství musela obávat do posledních sekund. Nakonec těsné vítězství 7:6 uhájila a připsala si tak velice důležité vítězství. 

Poslední extraligový zápas Ostravy byl hodně podobný tomu Otrokovic, neboť byl rovněž hodně vyrovnaný. Tatran oproti papírovým předpokladům s Ostravou podal vyrovnaný výkon a vyhrál se štěstím v gólové přestřelce 9:6.

V loňském ročníku oba zápasy vyhráli ostravští florbalisté, kteří v šestém kole na půdě Otrokovic vyhráli 8:3 a v odvetě na své palubovce pak 3:2. Historická bilance je rovněž lepší pro Ostravu, která vyhrála ze čtyř dosavadních zápasů dva v základní hrací době a jedno v prodloužení. Z jednoho vítězství se radovali otrokovičtí florbalisté.

Letošní měření sil se odehrálo v polovině listopadu na ČPP Aréně a přineslo mírné překvapení. Ostrava udělala v zápase strašně moc chyb, které soupeř potrestal a vyhrál v Ostravě 8:5. V poháru tak půjde o reparát.

Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat v našem novém bufetu pivo a párek zdarma. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Kdo nedorazí na halu, ten bude mít možnost zápas sledovat prostřednictvím streamu na serveru tvcom.cz.

Vítěz tohoto utkání má jistotu toho, že bude semifinále hrát na domácí palubovce a přivítá Vítkovice.
 

Související zápas

CF

čtvrtek 10.12.

 

9:3

 


FBC Ostrava

Otrokovice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři