Muže již zítra čeká v poháru Slovan Havířov

středa 7.10.2015 | Michal Chadim |  

Zítřejším dnem vstoupí muži i do druhé soutěže, poháru České Pojišťovny. V pátém kole zajíždějí na palubovku sousedního Havířova.

Muže již zítra čeká v poháru Slovan Havířov

 
 
 

Pohár České Pojišťovny dospěl už do svého pátého kola, do kterého poprvé zasáhne i mužský tým, kterému dosavadní průběh určil sousední Slovan Havířov.

Slovan Havířov svou cestu pohárem začal již v prvním kole, které se hrálo na skupiny. Havířovští v ní odehráli čtyři zápasy proti Zlín Lions, 1. FbK Eagles Orlová, SK K2 Sportcentrum Prostějov a FbC Coyotes Jablunkov. Ve všech zápasech dokázali zvítězit. Vítězství v prvním kole Slovanu automaticky vyneslo postup až do třetího kola, kde ho čekal FBC Spartak Přerov. Toto utkání bylo velmi vyrovnané a Havířov v něm ubránil vítězství 7:6. Ve čtvrtém kole hostil Havířov doma Kopřivnici, kterou porazil 7:4 a vybojoval si tak účast v pátém kole, ve kterém narazí na ostravské FBC.

V ligové sezóně hraje TJ Slovan Havířov Národní ligu, ve které se po odehraném třetím kole nachází na sedmé pozici se třemi body za jediné vítězství proti Frýdku Místku. Zbývající zápasy proti IMOS FbC Aligators Klobouky a Hippos Žďár n/S. prohrál.

O tom, že pohár nebude jednoduchou záležitostí, ví i trenér Smeták. „ Čeká nás velice těžké utkání proti celku Národní Ligy. I když je pro nás prioritou Tipsport Superliga, tak do Havířova přijedeme v nejsilnější možné sestavě. Máme ale nějakou marodku, takže příležitost dostanou i někteří střídající hráči.“

Zápas začíná v MSH v Havířově ve čtvrtek 8. 10. 2015 od 19:00. 


 

Související zápas

5.

čtvrtek 8.10.

 

3:4

 


Slovan Havířov

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři