Muže již zítra čeká velice těžké utkání proti Bohemians

pátek 9.10.2015 | Michal Chadim |  

Po necelých osmačtyřiceti hodinách po pohárovém mači čeká mužskou část další těžké utkání, neboť v rámci čtvrtého kola zavítají do Prahy, kde se utkají proti ambiciózním hráčům Bohemians.

Muže již zítra čeká velice těžké utkání proti Bohemians

 
 
 

Tipsport liga po přestávce kvůli Poháru mistrů pokračuje zítra kompletním čtvrtým kolem, ve kterém ostravští florbalisté zajíždějí na palubovku devátých Bohemians.

Zápasy Bohemians měly v loňském ročníku jednu zvláštnost, neboť v základní části v nich padlo celkem 274 branek, což bylo nejvíc ze všech týmů. Divákům se jistě tahle hra musela líbit, neboť v každém zápase viděli v průměru víc jak dvanáct branek. V podobném duchu pokračují zelenobílí florbalisté i v letošním ročníku, neboť aktuálně v jejich zápasech padlo jedenapadesát branek, což loňský průměr navýšilo o pět branek. 


Přečtěte si také:

Emotivní derby zvládli lépe hráči Ostravy (reportáž z pohárového zápasu)


Domácí Ostrava ve čtvrtek odehrála velmi těžké utkání v poháru proti Slovanu Havířov, které vyhrála po vyčerpávajícím výkonu 4:3. Jejich soupeř má tak před tímhle zápasem menší výhodu, neboť svůj pohárový zápas proti FB HURRICAN KARLOVY VARY odehraje až v příštím týdnu a tak měl jistě více času na přípravu.

V posledním extraligovém zápase hrál ostravský tým proti Vinohradům, které hlavně díky výborné hře ve třetí třetině porazil 11:3.

V letošním ročníku předvádí Ostrava zatím výborný výkon, což ví moc dobře i trenér Smeták a v podobném duchu by určitě chtěl pokračovat i proti Bohemce. „V tomto zápase bychom chtěli určitě bodovat a navázat na naši formu z předcházejících ligových zápasů. Doufám, že se nám to podaří a domů do Ostravy se nevrátíme s prázdnou.“

Ze zápasu bude tradičně k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz. 

Související zápas

4.kolo

sobota 10.10.

 

10:3

 


Bohemians

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři