Muže o víkendu čeká zápas proti Tatranu Střešovice

pátek 4.12.2015 | Michal Chadim |  

I v době konání ženského Mistrovství světa ve florbale mají napilno její mužští kolegové, které čeká o víkendu v Tipsport Superlize kompletní třinácté kolo. Druhým soupeřem mužů v odvetných zápasech bude Tatran Střešovice.

Muže o víkendu čeká zápas proti Tatranu Střešovice

 
 
 

Tatran v loňském ročníku dokázal získat již svůj šestnáctý titul. Když porazil v Superfinále po samostatných nájezdech Mladou Boleslav. Před letošním ročníkem Tatran přišel o několik klíčových hráčů, kteří buď odešli do jiných klubů, nebo ukončili kariéru.  Před sezónou si tak Tatran stanovil skromné cíle a to účast v semifinále Superligy a medaile z poháru České Pošty.

V loňském ročníku zápas základní části, který se odehrál v ostravské ČPP Aréně, vyzněl lépe pro hráče Tatranu, kteří Ostravu porazili 5:8. Oba soupeři se potkali ve čtvrtfinále, kde rovněž uspěli hráči Tatranu. Třetí zápas vyhráli 4:8 a ten rozhodující čtvrtý 5:6 po samostatných nájezdech.

Letošní měření sil v ČPP Aréně bylo oproti papírovým předpokladům vyrovnané. O vítězství rozhodovala až poslední třetina, ve které Tatran ukázal svou sílu, potrestal chyby domácích a zaslouženě dokráčel k povinnému vítězství 7:4.

Historickou bilanci májí lepší hráči šestnáctinásobného mistra, kteří Ostravu porazili z dvaadvaceti zápasů celkem šestnáctkrát. Pět vítězství má Ostrava. Jedno vítězství skončilo remízou.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.


 

Související zápas

13.kolo

neděle 6.12.

 

9:6

 


Střešovice

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři