Muže tento víkend čeká důležité dvojkolo

pátek 14.2.2020 | Týna Zíková |  

Superliga florbalu se pomalu blíží ke konci základní části. Mužský kádr FBC ČPP Ostrava nyní čeká velmi důležité dvojkolo. Ve valentýnský pátek 14.02.2020 muži vyrazí do Pardubic, kde se utkají se Sokoli. A v pondělí v rámci televizního utkání přivítají na své palubovce Panthers Otrokovice.

Muže tento víkend čeká důležité dvojkolo

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se v letošní sezóně vůbec nedaří. První vítězství se jim podařilo vybojovat až v 6. kole proti Hattricku Brno. V následujících kolech pak dokázali ubojovat pouze pět vítězství. Muži tak mají na svém kontě celkem 16 proher a s dvaceti body se drží na 11. příčce tabulky nejvyšší mužské soutěže.

Statistiku týmu vede s devětatřiceti kanadskými body Michal Sládek. Šestadvacet bodů má na svém kontě Matyáš Šindler a nejproduktivnější trojici uzavírá s body dvaadvaceti Jiří Bauer.

Sokoli Pardubice
Pardubice jsou na tom v letošní sezóně ještě hůře než FBC. Sokoli dokázali zvítězit pouze čtyřikrát, a to proti České Lípě, Vinohradům, Liberci a Otrokovicím. Se třinácti body se tak Sokoli plácají na poslední příčce tabulky a připravují se na play-down.

Statistiku týmu vede se sedmadvaceti body Přemek Pakosta a tři body na něj ztrácí junior Adam Šmíd.

Hu-Fa Panthers Otrokovice
Otrokovicím se z této trojice daří v sezóně nejlépe. Na svém kontě má celkem jedenáct výher, a tak se se třiatřiceti body nachází na šesté příčce tabulky s jasným play-off.

Týmovou statistiku vede se čtyřiatřiceti body Lukáš Pešat, šestadvacet bodů má na svém kontě Ladislav Gál a nejproduktivnější trojici uzavírá Filip Hrabal s dvaadvaceti body. 

Vzájemná utkání letoší sezóny:
Ostrava - Pardubice 7:6
Otrokovice - Ostrava 8:3

Sokoli Pardubice vs. FBC ČPP Ostrava | 14.02.2020 | 18:00 | SH Dašická Pardubice
FBC ČPP Ostrava vs. Panthers Otrokovice | 17.02.2020 | 19:30 | ČPP Aréna


 

Související zápas

24.kolo

pondělí 17.2.

 

10:4

 


FBC Ostrava

Otrokovice


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Livesport Superligy

Partneři Extraligy žen

Mediální partneři

Partneři