Muže v neděli čeká zápas pravdy na Spartě

sobota 9.1.2016 | Michal Chadim |  

Tipsport Superliga nedělními zápasy načne svou poslední třetinu základní části. Prvními soupeři mužů v této klíčové části budou florbalisté Sparty.

Muže v neděli čeká zápas pravdy na Spartě

 
 
 

Sparťanským florbalistům se v loňské sezóně dařila hra v oslabení, ve které dostala za celou sezónou pouze 9 branek. Jejich hráči tak dokázali ubránit téměř 5 přesilových her ze sedmi. V letošním ročníku už tak úspěšní nejsou, neboť jejich úspěšnost prozatím klesla na 66,67% (8 obdržených branek z 24 přesilových her).

Klíčem k úspěchu Sparty je též jejich první pětka, která v loňském ročníku nastřílela 58 gólů a hraje spolu letos už čtvrtou sezónu.

Sparta, stejně jako Ostrava a Otrokovice budou v závěrečné čtvrtině bojovat o dva místa v play-off. Na jednoho z těchto soupeřů tak zůstane nechtěný " Černý Petr " a účast v play down. Aktuálně sedmou pozici drží Otrokovice a osmou Sparta. Nepopulární devátá pozice patří právě Ostravě.  Bodově jsou na tom týmy následovně: Otrokovice 19 bodů, Sparta 18 bodů a Ostrava 16 bodů.

To Ostrava po minulém kole spadla z osmé pozice na devátou, neboť se ji nepovedl zápas v Brně, kterému v gólové přestřelce podlehla 6:16. 

Historickou vzájemnou bilanci mají lepší hráči Ostravy, kteří z devatenácti zápasů dokázali vyhrát čtnáctkrát. Čtyřikrát vyhrála Sparta a jednou zápas skončil remízou.

Povzbuzovat naše hráče můžete pomocí streamu na serveru tvcom.cz nebo k dispozici bude podrobný online na serveru onlajny.com. 

 

Související zápas

17.kolo

neděle 10.1.

 

7:4

 


Sparta

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři