Muže zítra čeká velice důležitý zápas proti Pardubicím

sobota 12.12.2015 | Michal Chadim |  

Již zítra odehrají muži již své čtrnácté utkání v letošním ročníku Tipsport Superlize. Na jejich palubovku zavítají hráči Pardubic, kteří mají jistě Ostravě z domácího utkání ve městě perníků co vracet.

Muže zítra čeká velice důležitý zápas proti Pardubicím

 
 
 

Pardubice před letošním ročníkem vyhlásily, že chtějí skončit do šestého místa a přerušit tak nepříznivou bilanci, kterou mají z posledních let. Osm posledních sezón v řadě totiž nepostoupily do play off. Naposledy jim chyběly už jen pouhé dva body. Budou to mít hodně těžké, protože před sezónou jim odešel Radek Krajcigr, který v loňské sezóně jim nastřílel třiatřicet branek.

V prozatímní tabulce po osmi kolech patří Pardubicím desáté místo. V sezóně zatím získaly osm bodů za vítězství proti Vinohradům a Litvínovu v základní hrací době a jedno vítězství v prodloužení na hřišti Litvínova.  


Přečtěte si také: 
Muži si připsali další pohárové vítězství (reportáž z pohárového utkání)

V úvodním zápase v Pardubicích zvítězili ostravští florbalisté. I když úvod utkání tomu příliš nenapovídal. Ostrava stáhla úvodní manko z první třetiny a vyhrála v městě perníků 8:5. 

Vzájemná bilance obou týmu hovoří lépe pro ostravský tým, který z dosavadních devíti zápasů dokázal vyhrát šest. Pardubice vyhrály jedenkrát v základní hrací době a jedenkrát v prodloužení. Jeden zápas skončil remízou.

Ostravské FBC se v tabulce nachází na osmé příčce extraligové tabulky. Na svém kontě má dvanáct bodů za vítězství proti Vinohradům, Litvínovu, Spartě a právě proti Pardubicím.


Oficiální pozvánka na Facebooku:


Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat v našem novém bufetu pivo a párek zdarma. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít možnost si tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do začátku druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na konci zápasu si odnesete cenu od partnera soutěže společnosti florbalky.com. Vyhrává první správně tipující. Podmínkou je účast během zápasu na hale.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.


On-line přenos: FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Sokol Pardubice

Stream: FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Sokol Pardubice 

Související zápas

14.kolo

neděle 13.12.

 

12:5

 


FBC Ostrava

Pardubice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři