Muži se v pondělí utkají proti Litvínovu před kamerami České televize

neděle 24.1.2016 | Michal Chadim |  

V pondělí čeká mužskou část dohrávka devatenáctého kola Tipsport Superligy, ve které se utkají proti florbalistům Litvínova před kamerami České televize.

Muži se v pondělí utkají proti Litvínovu před kamerami České televize

 
 
 

Čtyři utkání zbývají do konce základní části Tipsport Superligy, ve kterých se muži postupně utkají proti Litvínovu, Vinohradům, Bohemce a Mladé Boleslavi. 

Prvními soupeři tak budou hráči Litvínova, proti kterým se muži postaví již zítra před kamerami České televize. Litvínov v dosavadním letošním ročníku zatím získal pouhé dva body za porážku v prodloužení proti Pardubicím a Spartě. Ve všech zbývajících zápasech prohrál v základní hrací době.

V minulém utkání nováček letošního ročníku prohrál na půdě Vítkovic, od kterých dostal jedenáct gólů. Vítkovice byly po celý zápas lepší a litvínovské k ničemu vážnějšímu nepustili. Dovolili jim jen tři góly.

Ostrava po odehraných osmnácti kolech se nachází v tabulce na deváté pozici a na osmou pozici Otrokovic ztrácí už sedm bodů. Do konce základní části je ještě k dispozici bodů šestnáct. Šance na play-off tak stále ještě pro její hráče žije. Musí ale získat o osm bodů více než hráči Otrokovic. Klíčové tak bude zvládnout zápas proti Litvínovu a Vinohradům. V posledních dvou zápasech proti Bohemce a Mladé Boleslavi pak budou muset překvapit.

Možnost stáhnout své soupeře Ostrava měla i v posledním utkání, kde hrála na palubovce Otrokovic. Tento zápas mužům ale nevyšel a ze Zlína, kde se tento zápas odehrál odjeli domů zpět bez bodů po porážce 3:5.

Oba soupeři se už v letošním ročníku potkali v ČPP Aréně v druhém kole. V tomto zápase bylo k vidění čtrnáct gólů se šťastnějším koncem pro domácí Ostrava, která vyhrála 9:5.

 

 

Související zápas

19.kolo

pondělí 25.1.

 

3:6

 


Litvínov

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři