Muži se v televizním utkání střetnou s Bohemians

pondělí 6.1.2020 | Týna Zíková |  

V pondělí 6.1.2020 muži vyráží do hlavního města Prahy, kde se v předehrávce 21. kola Superligy florbalu utkají s FbŠ Bohemians. Tyto dva celky se potkaly již v 8. kole na půdě FBC. Muži v domácím utkání těsně porazili své soupeře poměrem 5:4. Podaří se jim zopakovat tříbodové utkání i dnes?

Muži se v televizním utkání střetnou s Bohemians

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se v letošní sezóně vůbec nedaří. První vítězství se mužům podařilo vybojovat až v 6. kole proti Hattricku Brno. Další výhry si pak muži připsali i proti Black Angels, Bohemians, Sokolům a Vinohradům. Muži mají na svém kontě celkem 14 proher, a tak se s dvaceti body drží na 11. příčce tabulky nejvyšší mužské soutěže.

Statistiku týmu vede se šestatřiceti kanadskými body Michal Sládek. Šestadvacet bodů má na svém kontě Matyáš Šindler a nejproduktivnější trojici uzavírá s body dvaceti Dominik Eichner.

FbŠ Bohemians
Pražskému celku se v sezóně zatím dobře. Na svém kontě má jedenáct výher a tak se s šestatřiceti body nachází na 5. příčce tabulky. 

Statistiku týmu vede se čtyřiceti body Filip Forman. O tři body za ním se nachází Matyáš Krebner a trojici uzavírá s šestatřiceti body Jakub Šárka.

Vzájemné zápasy loňské sezóny:
FbŠ Bohemians - FBC ČPP Ostrava 3:4
FBC ČPP Ostrava - FbŠ Bohemians 9:3

FbŠ Bohemians vs. FBC ČPP Ostrava | 6.1.2020 | 19:10 | TJ Sokol Vinohrady

 

Související zápas

21.kolo

pondělí 6.1.

 

12:3

 


Bohemians

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři