Muži zkusí překvapit Mladou Boleslav

pátek 1.12.2017 | VG |  

Jednoho z nejtěžších možných soupeřů v Tipsport Superlize vyzvou florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 15. kole soutěže. V sobotu nastoupí v Mladé Boleslavi, která je momentálně v tabulce o bod druhá, ovšem má o zápas méně než vedoucí Vítkovice.

Muži zkusí překvapit Mladou Boleslav

 
 
 

"Rozhodně musíme podat lepší výkon než minule proti Vítkovicím, kdy to nebylo z naší strany stoprocentní," připomněl trenér FBC Ostrava Michal Trunkát prohru 3:11 z předchozího víkendu. Hráči FBC Ostrava sice drželi ve skóre krok s Vítkovicemi po dvě třetiny, ovšem ve třetí části sedmkrát inkasovali. "Dostali jsme brzký gól a poté nešťastný vlastní. Tyto okamžiky možná nahlodaly naši psychickou sílu. Proměňování následných šancí, které Vítkovice měly, navíc vedlo k ke ztrátě vůle a víry se zápasem něco udělat," připustil útočník FBC Ostrava Dominik Klimscha.
"Příprava na Mladou Boleslav byla intenzivní a důkladná," uvedl Michal Trunkát. "Soupeř má zkušený tým plný reprezentantů. Bude to hodně těžké a náročné utkání, dopředu však nic nevzdáváme!"
V Mladé Boleslavi se bude hrát v sobotu od 19 hodin.

 

Související zápas

15.kolo

sobota 2.12.

 

17:2

 


Ml. Boleslav

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři