Muži zkusí vrátit Liberci prohru z prvního kola

pátek 22.11.2019 | Týna Zíková |  

V pátek 22.11.2019 si muži v rámci 12. kola Superligy florbalu zopakovali souboj pohárového utkání se Sokoli Pardubice.Nyní FBC ČPP Ostrava na domácí půdě pokusí vrátit severočeskému týmu FBC Liberec prohru z prvního kola.

Muži zkusí vrátit Liberci prohru z prvního kola

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se úvod sezóny nevydařil, zvítězit se jim podařilo až v 6. kole proti nováčkovi z Brna. Následně se jim podařilo zvítězit i nad druhým nováčkem a připsali si výhru i nad Bohemians a v pátek nad Pardubicemi. Se čtrnácti body se tak po dvanácti odehraných utkání nachází na desáté příčce tabulky.

Statistiku týmu vede s jednadvaceti kanadskými body Michal Sládek. Patnáct bodů má na svém kontě kapitán Jan Daniš a nejproduktivnější trojici uzavírá s body čtrnácti Matyáš Šindler.

FBC Liberec
Liberci se v nové sezóně také příliš nedaří. Ze dvanácti utkání dokázal zvítězit v základní hrací době pouze dvakrát a dvakrát dotáhnout prodloužení do úspěšného konce. S deseti body se tak nachází na třinácté příčce superligové tabulky.

Týmovou statistiku vede se sedmnácti body Radek Valeš. Jeden bod na něj ztrácí Prokop Ferdan a top trojku uzavírá Jakub Kopecký se čtrnácti body.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
FBC Ostrava – FBC Liberec 6:5 (2:1, 1:3, 3:1)
FBC Liberec – FBC Ostrava 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

V letošní sezóně se tyto celky potkaly hned v prvním kole. Po velmi vyrovnaném utkání bral nakonec všechny tři body Liberec a to poměrem 4:3. 

FBC ČPP Ostrava vs. FBC Liberec | 24.11.2019 | 17:00 | ČPP aréna

 

Související zápas

13.kolo

neděle 24.11.

 

3:7

 


FBC Ostrava

Liberec


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Mediální partneři

Partneři

Partneři Livesport Superligy