Na Chodov čeká ostravské peklo, věří Tomšová

čtvrtek 28.3.2019 | VG |  

Nevypustit ani vteřinu, nedat soupeřkám šanci zakončit a ukázat svoji ofenzivní sílu potřebují florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, které o víkendu čeká třetí a čtvrtý zápas semifinálové série play off proti Chodovu. Po dvou duelech v Praze totiž prohrávají v sérii na čtyři vítězství 0:2 na zápasy.

Na Chodov čeká ostravské peklo, věří Tomšová

 
 
 

"Hlavně si musíme uvědomit, že na 18 inkasovaných gólů se vyhrát nedá. Musíme se daleko více zaměřit na obrannou fázi naší hry," zdůraznila brankářka ostravského družstva Veronika Tomšová, která tak připomněla výsledky 5:8 a 6:10 z úvodních dvou semifinálových bitev.
"Holky vědí, že se dá Chodov porazit, vyzkoušely si to v lednu ve finále poháru. I v tom zápase jsme prohrávali a otočili jsme ho," zmínil kouč družstva FBC Ostrava Jakub Robenek. "Musíme ze sebe vydat to nejlepší, a když nebudeme váhat v útoku ani v obraně, je každý soupeř k poražení," dodal trenér. "Doufám, že nás přijdou o víkendu podpořit naši skvělí fanoušci a připraví společně s námi pro Chodov pravé ostravské peklo," doplnila Tomšová.
Třetí střetnutí semifinále extraligy žen mezi FBC Ostrava a Chodovem začne v sobotu v ČPP Aréně v 17 hodin, čtvrtý se hraje tamtéž v neděli od 16 hodin.


 

Související zápas

SF4

neděle 31.3.

 

4:5

 


FBC Ostrava

Chodov


Report

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři