Na ženy čeká souboj proti Bohemians

sobota 1.2.2020 | Týna Zíková |  

V sobotu 1.2.2020 vyrazí elitní ženský kádr FBC ČPP Ostrava do hlavního města, kde se v rámci 18. kola Extraligy žen utká proti FbŠ Bohemians. Tyto dva celky se spolu potkaly již v 7. kole nejvyšší soutěže. FBC nedalo pražskému týmu téměř žádnou šanci a zvítězilo poměrem 14:5.

Na ženy čeká souboj proti Bohemians

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Ze sedmnácti utkání dokázaly vybojovat hned třináct vítězství v základní hrací době a dvě výhry si připsaly v prodloužení proti Panthers Praha a v ostravském derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Na kontě mají pouze dvě porážky, a to proti Chodovu a Židenicím. Ženy se tak se třiačtyřiceti body drží stále na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže.
Týmovou statistiku vede se šedesáti kanadskými body Michaela Mlejnková. O dva body za ní se drží Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá s dvaačtyřiceti body Paulína Hudáková.

FbŠ Bohemians
Pražskému týmu se momentálně příliš nedaří. Z posledních pěti utkáních dokázal zvítězit pouze nad Libercem, který se drží na dně tabulky bez jediného bodu. Bohemka tak se sedmadvaceti body klesla na sedmé místo tabulky nejvyšší soutěže. 
Statistiku týmu vede s dvaačtyřiceti body Hana Poláková. Devětatřicet bodů má na svém kontě Adéla Bočanová a nejproduktivnější trojici uzavírá s body šestnácti Eliška Reischlová.

Vzájemná utkání loňské sezóny:

FBC ČPP Ostrava - FbŠ Bohemians 5:3
FbŠ Bohemians - FBC ČPP Ostrava 3:7

FbŠ Bohemians vs. FBC ČPP Ostrava | 1.2.2020 | 15:00 | SH Děkanka

 

Související zápas

18.kolo

sobota 1.2.

 

6:11

 


Bohemians

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři