Nela Kapcová byla oceněna starostou Slezské Ostravy!

pondělí 29.6.2020 | Redakce |  

Naše reprezentantka Nela Kapcová 29. června dodatečně převzala ocenění pro významné osobnosti Slezské Ostravy za reprezentaci ve sportovní oblasti.

Nela Kapcová byla oceněna starostou Slezské Ostravy!

 
 
 

Gratuluji za získání ocenění. Jak ses cítila, když ses dozvěděla, že budeš odměněna starostou Slezské Ostravy?

Mockrát děkuji! Upřímně jsem nevěděla, že takové ocenění na Slezské vůbec probíhá, tudíž jsem byla velmi mile překvapena a moc si toho vážím. Je fajn si uvědomit, že tu dřinu člověk nedělá zbytečně. 😊

Co pro tebe znamená být v české florbalové reprezentaci?

Je to pro mě opravdu čest, reprezentovat. Každou nominaci si nesmírně vážím a vždy si řeknu, že nechci zklamat. Repre si pod novým vedením opravdu užívám a těším se na OPRAVU.

Kdy jsi začala s florbalem a proč zrovna tento sport? Zkoušela jsi i jiné sporty?

S florbalem jsem začala už v 6ti letech, a to v DDM v Ostravě, kde hrál můj bratranec. Šla jsem si to jen vyzkoušet a vydržela jsem u toho až dodnes. Zkoušela jsem jen taneční, ale to po prvním vystoupení, všichni věděli, že z toho nikdy nic nebude. 😀

Čemu se věnuješ, když zrovna nejsi na hřišti?

Když zrovna nemám trénink, tak se věnuji trénování děti, především přípravce FBC. Občas je to s nimi opravdu náročné, ale na druhou stranu mě to s dětmi moc baví a je to zase něco jiného.😊 Dále jsem si udělala kurz kondičního trenéra, získala jsem stálé klienty a věřím, že se mi tahle vysněná práce ještě rozroste.

Musí být náročné na hale trávit tolik času. Jak nejraději využíváš volno?

Někdy už je toho opravdu moc, ale volno si pořádně užívám. Ať už návštěvou rodiny, přátel, také se ráda chodím odreagovat na golf.

Máš mladší sestru Terezku, která také hraje za náš klub. Vedeš ji k tomu aby byla v budoucnu stejně úspěšná jako ty?

Určitě. Terezka už odmalička zná florbalové prostředí, jelikož mí úžasní rodičové nevynechávají žádný z mých (teď už i sestřiných) zápasů, takže se dá říct, že ve florbalovém prostředí vyrostla. Snažím se ji pomáhat a vést tím správným směrem. Možná jsem na ní někdy až moc přísná, ale to jen pro to, aby jednou byla ještě lepší než já.


 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři