Otrokovické musíme uhlídat, říká trenér Smeták

neděle 25.9.2016 | VG |  

Ve druhém kole superligy přivítají florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava tým otrokovických Panterů. Po vítězství v Liberci je tak čeká těžší prověrka.

Otrokovické musíme uhlídat, říká trenér Smeták

 
 
 

"Zápas v Liberci nám ukázal, že máme co dohánět. Byla tam spousta chyb, ale na druhé straně jsme získali důležité body pro psychiku," vrátil se kouč ostravského celku Martin Smeták ke startu superligy. "To utkání jsme rozebírali, ať se nám to nestává. Ukázalo nám to práci do dalších bojů, co jsme potřebovali."
Liberečtí vyrukovali se silovou hrou, od Otrokovic se dá čekat něco jiného. "Mají dobrý mančaft, je tam jedna pětka, která může rozhodnout. Jsou jinde než Liberec, co se týká taktiky i individuálních schopností. Budeme je muset pohlídat," podotkl Smeták. "My máme dvě pětky, které může rozhodnout, i třetí se dává dokupy. Pro nás je to velká šance na začátku soutěže. Pokud ji využijeme, budeme mít start, jaký jsme si představovali."
Proti Liberci týmu FBC Ostrava pomohla nejvíce pětiminutová přesilovka, v níž hosté třikrát skórovali. "Potřebovali jsme je porazit. Povedlo se, jinak Liberec ukázal, že se odtamtud budou body vozit těžko. Teď to potřebujeme potvrdit doma," řekl Smeták.
Utkání bude živě přenášet Česká televize. "Nervozita by ale kluky přepadnout neměla. Spíše naopak, mělo by je to nakopnout, měli by se chtít ukázat. Máme tam zkušenější kluky, ale i tři šestnáctileté, kteří tomu dávají šmrnc. Mají šanci se vyhrát, je to pro klub naděje do budoucnosti," dodal Smeták. 

Zápas mezi FBC Ostrava a Otrokovicemi začíná v pondělí v 18 hodin.


 

Související zápas

2.kolo

pondělí 26.9.

 

4:3

 


FBC Ostrava

Otrokovice


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři