PLAY-DOWN: Muži budou bojovat o setrvání v soutěži proti Litvínovu

pátek 4.3.2016 | Michal Chadim |  

Muži o víkendu absolvují dvě utkání proti Litvínovu, který jim bude soupeřem v boji o setrvání v Tipsport Superlize pro sezónu 2016/2017.

PLAY-DOWN: Muži budou bojovat o setrvání v soutěži proti Litvínovu

 
 
 

V základní části mužský tým skončil na devátém místě a neprobojoval se tak do vyřazovacích bojů o medaile a účast v Superfinále. Místo toho je bude čekat boj o setrvání v nejvyšší soutěži i pro nadcházející ročník. Soupeřem jim bude tým, který se umístil na poslední dvanácté příčce po základní části a to nováček letošní sezóny z Litvínova.

Litvínov v základní části získal pouhé dva body za dvě porážky v prodloužení proti Pardubicím a Spartě před domácím publikem. Ostatních dvacet zápasů Litvínov prohrál.

Ostravští florbalisté v úvodních dvaadvaceti zápasech získali dvaadvacet bodů. Dokázali sedmkrát zvítězit a jednou prohrát v prodloužení. Ostravané se radovali dvakrát z vítězství proti Litvínovu, Vinohradům a Pardubicím a jednou proti Spartě. Porážka v prodloužení pak přišla před domácím publikem proti favorizovanému Chodovu.

Jak už jsme zmínili, tak Ostravané oba zápasy proti Litvínovu v základní části vyhráli. První zápas, který se odehrál v Ostravě, vyhráli hráči FBC 9:6, ten druhý v Litvínově před televizními kamerami pak 6:3. V zápasech se dařilo Václavovi Komačkovi a Adamu Zbořilovi, kteří oba v těchto zápasech získali tři body do kanadského bodování.

Zápasy jsou na programu v sobotu a v neděli v ČPP Aréně. Začátek zápasu je stanovený na 17:00. Pro všechny diváky bude opět připravena naše tipovací soutěž na přesný výsledek po šedesáti minutách. Tipovat budete stejně jako v předešlých domácích zápasech na Facebookových stránkách. Vstupné na zápas činí 50 Kč a v ceně je k dispozici tradiční občerstvení v podobě Piva nebo Ondrášovky a párku v rohlíku zdarma.

Ze zápasu bude k dispozici stream na serveru tvcom.cz a textový online přenos na serveru onlajny.com


 

Související zápas

PD1

sobota 5.3.

 

8:6

 


FBC Ostrava

Litvínov


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři