Po měsíční pauze se muži utkají s Chodovem

pátek 7.2.2020 | Týna Zíková |  

Po měsíční pauze se opět rozjíždí mužská Superliga. V rámci 22. kola přivítá mužský kádr FBC ČPP Ostrava na své půdě třetí celek tabulky FAT PIPE FLORBAL Chodov. Tyto dva celky se potkaly již v 9. kole soutěže a FBC na palubovce Chodova prohrálo až po nájezdech poměrem 6:7.

Po měsíční pauze se muži utkají s Chodovem

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se v letošní sezóně vůbec nedaří. První vítězství se jim podařilo vybojovat až v 6. kole proti Hattricku Brno. Další výhry si pak muži připsali i proti Black Angels, Bohemians, Sokolům a Vinohradům. Muži mají na svém kontě celkem 15 proher, a tak se s dvaceti body drží na 11. příčce tabulky nejvyšší mužské soutěže.

Statistiku týmu vede s šestatřiceti kanadskými body Michal Sládek. Šestadvacet bodů má na svém kontě Matyáš Šindler a nejproduktivnější trojici uzavírá s body jednadvaceti Dominik Eichner.

FBC se ještě před koncem přestupního období podařilo posílit. Do svých řad muži přivítali polského navrátilce Wojciecha Malajku a finského Panu Kotilainena.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Chodovu se v letošní sezóně daří dobře. Na svém kontě má celkem šestnáct výher. O body ho však dokázali připravit Black Angels, Vítkovice, Liberec nebo třeba Tatran. Chodov se tak se sedmačtyřiceti body drží na třetí příčce tabulky Superligy. 

Týmovou statistiku vedou s devětačtyřiceti kanadskými body Tom Ondrušek s Markem Vávrou. Mezi trojici nejproduktivnějších se pak řadí Mikuláš Krbec s pětatřiceti body. 

Vzájemné zápasy loňské sezóny v základní části:
Chodov - Ostrava 8:3
Ostrava - Chodov 6:8

Vzájemné zápasy loňské sezóny v play off:
Ostrava - Chodov 4:8
Chodov - Ostrava 4:2
Ostrava - Chodov 5:6p
Ostrava - Chodov 4:3pn
Chodov - Ostrava 2:3pn
Chodov - Ostrava 4:3

FBC ČPP Ostrava vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV  | 8.2.2020 | 17:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

22.kolo

sobota 8.2.

 

5:9

 


FBC Ostrava

Chodov


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři