Po ženách se do Brna vydají v neděli i muži

sobota 2.1.2016 | Michal Chadim |  

V neděli čeká mužskou složku cesta do Brna, kde je čeká předehrávka dalšího kola Tipsport Superligy. Zápas 16. kola proti Bulldogs Brno se odehraje od 17:00 ve staré hale Vodova.

Po ženách se do Brna vydají v neděli i muži

 
 
 

Muži v rámci šestnáctého kola Tipsport Superligy zavítají na palubovku Bulldogs Brno, který loňský ročník zvládlo s pouhými jednadvaceti hráči v poli, což bylo nejmíň ze všech týmů. V letošním ročníku se Brnu poměrně daří, neboť mu v prozatímní tabulce mu patří čtvrtá pozice. Na vedoucí Mladou Boleslav ztrácí devět bodů.

V minulém kole Brno prohrálo na domácí palubovce proti Vítkovicím 4:5. Domácí hráči v zápase vedli první dvě třetiny. V té poslední ale neudrželi těsné vedení 3.2 a prohráli nakonec 4:5. Proti Ostravě tak jistě se budou chtít pokusit o reparát.

Ostrava se po patnácti kolech drží na osmé pozici a drží tak naději na play off. Hráči Ostravy nemohou být ale příliš spokojeni, neboť další v pořadí kdo bojuje o osmou pozici jsou hráči Sparty, kteří na ostravské hráče ztrácí pouze jediný bod.

V minulém kole Ostrava nečekaně bodovala proti Chodovu, kterému podlehla až v prodloužení. Získala tak velice cenný bod proti soupeři, který v letošním ročníku má nejvyšší ambice.

Historickou bilanci mají lepší hráči Ostravy, kteří Brno dokázali porazit v devíti případech v základní hrací době a třikrát v prodloužení. Florbalisté z jihomoravské metropole vyhráli v osmi případech v základní hrací době a jednou v prodloužení. Jedenkrát zápas skončil remízou. 

Ze  zápasu bude k dispozici stream na serveru onlajny.com a online přenos na serveru onlajny.com.


 

Související zápas

16.kolo

neděle 3.1.

 

16:6

 


Brno

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři