Přímý boj o osmičku

pátek 10.2.2017 | VG |  

Sérii čtyř proher v řadě se pokusí zastavit florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 19. kole Tipsport Superligy. A ve hře bude i další podstatná okolnost - soupeřem ostravských florbalistů bude pražská Sparta, která okupuje osmou příčku. FBC Ostrava zaostává na devátém místě jen o skóre.

Přímý boj o osmičku

 
 
 

"Měli jsme čtrnáctidenní pauzu, snad se nám podařilo se z toho probrat," řekl kouč ostravského celku Martin Smeták. "Musíme se zvednout, protože jsou před námi čtyři velmi důležité zápasy, ve kterých se rozhodne o tom, jestli budeme v play-off, nebo ne."
Trenérova slova o důležitosti utkání potvrdil také Filip Heczko, jeden z nejzkušenějších hráčů FBC Ostrava. "Na Spartě to bude hodně důležité. Je ve formě, daří se jí, bude to těžký zápas. V podstatě jde o šest bodů, důležitých šest bodů. Uděláme všechno pro to, aby byly naše," podotkl Heczko.
Ostravané se sice museli v přípravě obejít bez střelce Dominika Eichnera, který absolvoval s reprezentací přípravné zápasy proti Finsku, tým by to ale nemělo poznamenat. "Navíc věřím, že zkušenosti z mezinárodního florbalu zužitkuju v posledních zápasech základní části superligy a v play-off," věří Eichner.

FBC Ostrava odehraje 19. kolo soutěže v Praze v neděli od 17 hodin.


 

Související zápas

19.kolo

neděle 12.2.

 

3:6

 


Sparta

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři