Přípravka bojovala do poslední chvíle o medaili

středa 7.6.2017 | VG |  

Přestože věk pro účastníky kategorie přípravek na turnaji Ostrava Cup byl omezen ročníkem 2008, klub FBC ČPP Bystroň Group Ostrava poslal do hry i mladší hráče ročníků 2009 a 2010. A v konkurenci patnácti týmů si nevedli vůbec špatně.

Přípravka bojovala do poslední chvíle o medaili

 
 
 

"Dostali jsme se až do bojů o medaile," pochválil své svěřence kouč přípravky Jaromír Rymel. V souboji o bronzové medaile hrála přípravka FBC Ostrava s Jablunkovem, který dokázala v základní skupině porazit. "A v prvním poločase jsme byli lepší, jenže se nám nepodařilo dát gól. Naopak jsme dvacet vteřin před poločasem inkasovali," líčil Rymel. "Ve druhém poločase už nám to tolik nešlo, klukům totiž došly síly." Přípravka totiž obykle hrává dvakrát osm minut, na turnaji se však hrálo systémem 2x15. "Byly to tři dny zápasů, kluci už byli vyšťavení," vysvětloval trenér přípravky.
Nejmladší florbalisté připravili svým fanouškům nejlepší zážitek ve čtvrtfinále. V něm prohrávali s Hattrickem Brno už 0:4, přesto dokázali zvítězit 6:5. "Tomu zápasu nechybělo nic. Atmosféra, fanoušci, podpora rodičů... Kluky to náramně povzbudilo, byl to nejen pro ně nejhlubší zážitek z turnaje. Přestože od Ostrava Cupu už je pár dní, pořád to v nich doznívá, pořád se o tom baví na trénincích," přiznal Jaromír Rymel.

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři