Prvenství na turnaji elévu.

sobota 25.11.2017 | Veronika Rybíčková |  

25.11. odjeli elévové odehrát svůj turnaj do nedalekého města Odry. S usměvy na rtech se nesl duch celého turnaje i když už na začátku naší cesty jsme měli maličký zádrhel. "Kdo půjde chytat?" Jako první se přihlásil náš nejmenší se slovy: "Já tam půjdu, ať to mám z krku." V bráně byl pak i přes jeho výšku, obrovský, díky jeho hbytosti. Druhý gólman už byl oříšek. Nikomu se nechtělo, tak jsme museli určovat pomocí rozpačítání. Nakonec se ukázalo, že jsme dobře zvolili, protože Vojta už z brány ani nechtěl a o brankáře do dalších zápasů už nebyla nouze.

Prvenství na turnaji elévu.

 
 
 

Před prvním zápasem jsme jako trenéři dbali důraz na to, abychom zase neprospali první zápas a zbytečně neprohráli, aby si kluci a holka (velmi šikovná) pořád neříkali, že první zápasy neumí. Umí a jak se na to krásně koukalo. Hotový koncert. S týmem 1. FBK Rožnov p/R. jsme vyhráli 24:11.
Druhý zápas s FbC KOVO KM Frýdek-Místek byl pro nás klíčový, jelikož se nám tento soupeř zdál nejsilnější i tempo hry bylo vysoké. Do poloviny zápasu se přetáčelo skóre z jedné strany na druhou. Po polovině se konečně vedení překlopilo na naší stranu a my už jsme jen v závěru kontrolovali hru a dovedli i druhý zápas k vítěznému konci poměrem 22:17.
Ve třetím zápase s FBC TIGERS PORUBA bylo vidět, že síly už odcházejí a bylo potřeba odehrát zápas ve vysoké koncentraci, jelikož jsme byli lepší a nechtěli jsme si ničím pokazit cestu za vysněným prvenstvím a navíc, soupeři jsme měli co vracet z minulého turnaje. Zbytečné góly nám ale dělaly cestu složitější. Nakonec jsme vyhráli 15:11 i díky skvělým výkonům brankářů.
Čtvrtý zápas s FBC"BARBARIENS" H. Životice už byla taková formalitka, ale každý zápas se hraje od první až do poslední minuty. Na to jsme tým upozorňovali a ti si to vzali k srdci a bylo jim jedno, že na tabuli svítí skóre 10:1 pro ně, chtěli dávat góly s chutí, radostí a vše ve fair play duchu. Na jedné straně jsme dokonce vyzkoušeli hru bez brankáře. V tomto zápase jsme vyhráli 27:8.
Velké díky patří i rodičům za skvělé povzbuzování.

Fotogalerie

               

Kompletní fotogalerie

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři