Šancí bylo až až, litovala Vavrečková

sobota 24.11.2018 | VG |

Když dala Karin Vavrečková gól, byla přesvědčená, že tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava otočí duel s Chodovem ve svůj prospěch. Nestalo se, ostravské florbalistky neproměňovaly šance a Chodovu podlehly 2:5.

Karin, co vám ještě schází, abyste v zápasech se silnými celky nezaváhaly ?
Těžko hodnotit... Nejspíš zkušenost a hlavně přenesení tréninkových věcí do zápasu. Jako bychom měly svázané ruce a nedokázaly prodat na hřišti to, co umíme.
    Dlouho jste nebyly schopné vstřelit gól. Podepsala se nervozita ?
Dneska jsme měly opravdu na víc, hlavně v druhé třetině, kde byl soupeř úplně špatný, hlavně fyzicky... My toho bohužel nedokázaly využít a stálo nás to body, ale nervózní jsme určitě nebyly.
    Po vaší brance jste se dotáhly na rozdíl dvou gólů. Byla naděje na zvrat ?
Upřímně jsem byla přesvědčena, že mým gólem jdeme jednoznačně do vedení a soupeře přejedeme. Můžeme být naštvaní sami na sebe, že se tak nestalo.
    V posledních čtyřech minutách jste to zkoušely v šesti. Ani v početní výhodě se nenaskytla šance na skórování ?
Myslím si, že šancí se se naskytlo až až. Nebyly jsme schopné je proměnit.
    Trenér Robenek s lítostí konstatoval, že po 12. kole je jasno o podobě play off. Jak se budete motivovat na zbývající duely základní části ?
Speciální motivace není potřeba. My máme motivaci jasnou a danou dopředu od začátku sezony. Dnešní prohrou se náš cíl nemění a vše se bude rozhodovat v play off. Věřím, že tam už své dovednosti ukážeme.