Sparta bude posledním soupeřem mužů před odvetnými zápasy

pátek 20.11.2015 | Michal Chadim |  

V rámci 11. kola Tipsport Superligy přivítají muži na palubovce ČPP Arény posledního soupeře s kterým se letos ještě nepotkali, a tím je ACEMA Sparta Praha.

Sparta bude posledním soupeřem mužů před odvetnými zápasy

 
 
 

Sparťanským florbalistům se v loňské sezóně dařila hra v oslabení, ve které dostala za celou sezónou pouze 9 branek. Jejich hráči tak dokázali ubránit téměř 5 přesilových her ze sedmi. V letošním ročníku už tak úspěšní nejsou, neboť jejich úspěšnost prozatím klesla na 63,16% (7 obdržených branek).

Klíčem k úspěchu Sparty je též jejich první pětka, která v loňském ročníku nastřílela 58 gólů a hraje spolu letos už čtvrtou sezónu.


Přečtěte si také:

Trulík: Zbytečné chyby a fauly nás stály zápas proti Otrokovicím (rozhovor s hráčem po zápase proti Otrokovicím)

Hrabal: Tolik bodů jsem ještě v extralize nikdy nezískal (rozhovor s hráčem po zápase proti Pardubicím)


V letošním ročníku se Spartě příliš nedaří a patří ji v tabulce sedmá pozice se ziskem dvanácti bodů. Oproti svým soupeřům má ale jeden zápas proti Vinohradům k dobru. Tento zápas je na programu až v posledním týdnu před Vánoci.

To Ostrava po minulém kole spadla z osmé pozice na devátou, neboť se ji nepovedl tolik důležitý zápas proti Otrokovicím, kterým podlehla hlavně kvůli individuálním chybám 5:8. V zápase proti Spartě si tak nemůže dovolit dalšího zaváhaní a musí bezpodmínečně bodovat. 

Historickou vzájemnou bilanci mají lepší hráči Ostravy, kteří z osmnácti zápasů dokázali vyhrát třináct. Čtyřikrát vyhrála Sparta a jednou zápas skončil remízou.


Oficiální pozvánka na Facebooku:

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava : ACEMA Sparta Praha


Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat v našem novém bufetu pivo a párek zdarma. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít možnost si tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do začátku druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na konci zápasu si odnesete cenu od partnera soutěže společnosti florbalky.com. Vyhrává první správně tipující. Podmínkou je účast během zápasu na hale.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.


online: FBC ČPP Bystroň Group Ostrava : ACEMA Sparta Praha

 

Související zápas

11.kolo

neděle 22.11.

 

10:3

 


FBC Ostrava

Sparta


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři