Svačinka: S výkonem kluků o víkendu jsem spokojen

pondělí 22.2.2016 | Michal Chadim |  

Juniorský tým má po víkendu za sebou první dva čtvrtfinálové zápasy proti Chodovu. Utkání jim v Praze příliš nevyšly, neboť v obou dvou prohrály. Za celým víkendem se opět ohlédl v krátkém hodnocení trenér Tomáš Svačinka.

Svačinka: S výkonem kluků o víkendu jsem spokojen

 
 
 

1. zápas TJ JM FAT PIPE Chodov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:4

branky: 1. Matyáš Sotorník, 3. Igor Macháček, 4. Matyáš Šindler, 29. Michal Sládek;

Sestava: Jakš (Buroň) - Šimčík, Svačinka, Šindler, Martiniak, Kuczera, Homola, Blahut, Sotorník, Sládek, Kubíček, Kocur, Řezník, Übelauer, Ondračka, Hudec, Kubiczek, Macháček, Křiva

V utkání jsme dokázali držet se soupeřem tempo dvě třetiny. Ta poslední nám dá se říct nevyšla. I přesto si myslím, že si kluci v tomto utkání zasloužili lepší výsledek. 

2. zápas TJ JM FAT PIPE Chodov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8.2

branky: 28. Tomáš Blahut, 60. Václav Šimčík

Sestava: Buroň (Jakš) - Sotorník, Hudec, Übelauer, Kubíček, Kocur, Ondračka, Šimčík, Kuczera, Macháček, Šindler, Blahut, Sládek, Svačinka, Řezník, Křiva

Nedělní zápas byl hodně o psychice hráčů. V play-off rozhoduje hlavně kvalita celého týmu.  Nás hodně trápí brankářský post, na kterém nemáme takovou kvalitu, jako náš čtvrtfinálový soupeř. Taky podle toho vypadal náš nedělní výsledek. Sice jsme soupeře dokázaly "přestřílet", ale nedokázali jsme naše šance proměnit. Oproti tomu Chodov byl efektivnější a vzadu v brance jistější. Z celkového pohledu jsem s víkendem spokojen, neboť kluci zahráli v rámci svých možností. Hlavně to bude zkušenost pro mladší kluky do budoucích let. Doufám, že je zúročí ve vyšších kategorií. Dorostenci dále v juniorech a junioři pak v mužích.   

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři