Szczurová: Jsme rády, že se nám podařilo se štěstím vyhrát Ostrava Cup

pondělí 31.8.2015 | Michal Chadim |  

Ženský tým zakončil turnajem Ostrava Cup přípravu na novou sezónu. Se štěstím, a hlavně díky druhé šanci, se jim podařilo finální část přípravy vyhrát a získat zlato. Za celý tým pak kompletní přípravu na novou sezónu zhodnotila Veronika Szczurová.

Szczurová: Jsme rády, že se nám podařilo se štěstím vyhrát Ostrava Cup

 
 
 
Veroniko, jak byste zhodnotila přípravu na novou sezónu?

Tak začnu turnajem Czech Open, který se nám vůbec nevyvedl. Vůbec se nám tam nedařilo proměňovat naše šance. Prohrály jsme s týmy, které bychom měly normálně porazit. Co se týče Ostrava Cupu, tak tam jsme konečně hrály dobře.  Byly jsme produktivní, dařilo se nám střílet góly.  Až na zápas s Bohemkou, který nám vůbec nevyšel. Hrály jsme dobře, ale nedařilo se nám v koncovce. Naštěstí, i když jsme původně prohrály, tak jsme kvůli administrativním věcem postoupily a došly až na stupínek nejvyšší.  Podařilo se nám získat zlato.

Na Ostrava Cupu jste dostaly druhou šanci, kterou jste se vrátily zpátky do turnaje. Jaké byly v kabině první reakce na tuto skutečnost?

Veronika Szczurová

#92

útočník

Já osobně jsem se už převlékala, když za námi přišli trenéři, že se nemáme převlékat, neboť budeme nejspíš v turnaji dál kvůli administrativním problémům Bohemky pokračovat.  Vůbec jsme to nečekaly a byly jsme hodně překvapené. Se spoluhráčkami jsme si tak řekly, že toho musíme využít a musíme dojít až pro zlato, což se nám nakonec podařilo.

Novou sezónu začnete proti ELITE, který by měl být pro vás jeden ze soupeřů o umístění v tabulce.  Tento zápas by mohl napovědět, jak jste připravené na sezónu a jak jste zvládly přípravu.

Proti nim se nám dařilo i v minulé sezóně, vyhrály jsme oba zápasy. Určitě to nebude lehký soupeř, ale snad se nám podaří na náš loňský výkon navázat a získat tam tři body. Byl by to dobrý start, který by nám mohl pomoct.

Na závěr asi tradiční otázka. Co cíle pro novou sezónu, jaké jsou?

Určitě bychom se chtěly znovu probojovat do play-off a dostat se na lepší umístění, než jsme byly loni.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři