Tour de Sweden - DEN SEDMÝ

úterý 27.8.2019 | Klub |  Tour de Sweden - DEN SEDMÝ

 
 
 

Je před námi poslední hrací den. Po dobré snídani se pouštíme do velkého úklidu vily. Vysávání, vytírání, mytí koupelen a ani úklid kuchyně se nám bohužel nevyhl. Vše ale zvládáme včas, a tak můžeme vyrazit autobusem opět směr Malmö. 

Nejdříve ale následuje ještě jedna zastávka. V Landvetteru necháváme naše dvě dorostenky, Míšu Středulovou a Sany Kostkovou, které tu čeká tříměsíční stáž v místním klubu. Loučení je velké a dokonce dochází i na slzy😢. Holkám přejeme hodně štěstí, naposledy objímáme, zamáváme z autobusu a pokračujeme v naší cestě.

Okolo páté hodiny odpolední přijíždíme na halu v Malmö, kde ženy čeká odvetné utkání proti Malmö FBC. Ženy proto vystupují z autobusu a jdou se pomalu připravovat. Dorostenky zůstávají v autobuse a pokračují do cca 80 km vzdáleného Helsinborgu, kde si zahrají proti výběru žen a juniorek. 

V posledním utkání se ale bohužel nedaří ani jednomu týmu. Ženy i přes vydařenou první třetinu prohrávají vysoko 3:12. Za zmínku určitě stojí stojí gól Káji Bínové, která se premiérově trefuje za A-tým a ukončuje tak domluvené pětiminutové prodloužení. 

Dorostenky nestačí na ženy a juniorky z Helsinborgu a odváží si prohru 6:1.

Po zápase se ženy přesouvají místním MHD na halu, ve které přespáváme. Jakmile dorazí pár minut po nich přijíždí naše dorostenky. Opět vytáhneme žíněnky a duchny a po malém posezení, společenských hrách se ukládáme ke spánku a připravujeme se na zítřejší odjezd domů do Česka. Dobrou noc😴

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři