Trenér před derby: Můžeme jenom získat

středa 28.9.2016 | VG |  

Pouhý jeden den odpočinku měli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava mezi druhým a třetím kolem superligy. Po pondělním těsném a vydřeném vítězství 4:3 nad Otrokovicemi nastoupí ve středu od 18 hodin na hřišti městského rivala - Vítkovic.

Trenér před derby: Můžeme jenom získat

 
 
 

"A bude to o hodně stupínků těžší soupeř než ti, se kterými jsme hráli teď," uznal trenér mužů FBC Ostrava Martin Smeták. "Ale my jsme splnili to, co jsme potřebovali. Můžeme být v klidu, v derby můžeme jenom získat," připomněl kouč, že jeho svěřenci byli v úvodních dvou kolech stoprocentní. "Teď nemusíme být nervózní. Ale víme, že každý bod má pro nás cenu zlata. Každopádně jedeme pro dobrý výsledek."
Vítkovice v minulém kole nasázely Liberci 14 gólů. "Víme, že hrajeme proti favoritovi. Jsou tam reprezentanti, takže do toho jdeme s respektem a pokorou, ale nedáme jim nic zadarmo," burcoval Smeták. Duel Vítkovic s Libercem si realizační tým FBC Ostrava samozřejmě prohlédl. "Viděli jsme to. A víme, co Vítkovice obvykle hrají. Půjdou do nás, budou nás celoplošně napadat. Jsme na to připraveni, musíme si nabíhat do volných prostorů, ať to ti, co budou napadaní, mají kam dát," naznačil Martin Smeták.
V přípravě před sezonou se hráčům FBC Ostrava podařilo v městském derby Vítkovice porazit. Naváží na to i v ligovém duelu?

 

Související zápas

3.kolo

středa 28.9.

 

6:3

 


Vítkovice

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři