Turnaj starších žáků ve Stonavě

úterý 3.3.2015 | Radim Lipták |  

K úspěšnému víkendu ve kterém zabodovaly týmy Pepina na několika frontách se přidali i starší žáci. K poslednímu a zároveň rozhodujícímu dvojutkání základní části Moravskoslezské ligy starších žáků vyrazili do Stonavy. Tam čekali soupeři z Českého Těšína a domácí Torpédo Havířov. Právě utkání z Torpédem mělo pikantní náboj v tom, že jen vítěz utkání postupoval do skupiny „úspěšných“. Do skupiny mezi týmy, které skončily na 1 – 5 místě.

Turnaj starších žáků ve Stonavě

 
 
 

Poslední tréninky se kluci připravovali na nepříjemného soupeře. Bohužel i zde se opět ukazovalo jak to kdo myslí z florbalem vážně.

Možnost častějších tréninku, které nám umožňovaly podmínky v naši ČPP aréně a jarní prázdniny, přípravné zápasy a tréninky naplánované trenéry narazily na odezvu já něco mám , jedu na lyže a podobně.

V sobotu ráno bojovně naladění kluci dorazili oslabení o trenéra Komačku, který jel válčit na druhou frontu do Pardubic pod vedení Radima Liptáka „na místo činu“.

FBC Ostrava – FBC Tesco Český Těšín 6:3 ( 2:1, 3:1, 1:1)

sestava : Kolajta, Flašar, Sasin O, Kaloč, Žídek, Soukup, Matoška, Sasyn J, Czyž Karel, Czyž Josef, Přikryl, Gavenda, Glinz, Liška, Jeřábek

střelci branek : Soukup 4 !!!!!!!!!!!!!, Žídek 2,

Velká gratulace našemu nejmladšímu l prvnímu hatriku mezi velkými

vyloučení : Žídek, Czyž, Jeřábek

Proti předposlednímu týmu soutěže kluci nastoupili soustředěně a zodpovědně a povzbuzení gólem hned v šesté vteřině soupeři moc nedovolovali. Šanci dostali od začátku i kluci, kteří vždy nenastupují „ v základu“. Někteří se přesvědčili, že jejich výkony potřebují více píle v tréninku a bojovnosti. Celý zápas měl náš tým pod kontrolou. Bohužel i v tomto utkání se občas projevovala snaha vyniknout individuálně a nepracovat pro tým. I přes některé výpadky v disciplíně a chování na hřišti kluci podali slušný výkon.

FBC Ostrava – Torpédo Havířov 6:1 ( 3:1, 1:0, 2:0 )

sestava:Kolajta, Flašar, Sasín O, Soukup, Kaloč, Žídek, Matoška, Sasýn J, Přikryl, Czyž J, Czyž K, Gavenda, Glinz, Liška, Jelínek

střelci branek : Kaloč 3, Czyž Josef 2, Flašar

vyloučení : Flašar

V nových žlutých dresech a odhodláním zvítězit přivedl kapitán Danek Flašar na hřiště 15 bojovníků, kteří věděli že jen výhra posunuje náš tým mezi úspěšné.

Snad obdržený gól v druhé minutě nastartoval kluky k možná k nejlepšímu výkonu v letošní sezóně.

Zabezpečená obrana v čele z brankařem Kolajtou nepustila soupeře k žádné útočné aktivitě. A naši útok ! V neustálém pohybu přiváděli soupeře k situacím, že si chvilkami připadali jako na kolotoči. Zodpovědné plnění všech úkolu a maximální bojovnost to byla cesta k vítězství. Někteří kluci si šahli až na dno svých sil. Potlesk a poděkování fandících rodičů po zápase byl za předvedený výkon určitě zasloužený.

Chtěl bych všem klukům poděkovat za výkon a jen připomenout, že sázka uzavřená v šatně po zápase „ je splatná“ v úterý na tréninku.

 

Související zápas

16.kolo

sobota 28.2.

 

1:6

 


Havířov

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři