Tým dorostenek, který po loňské úspěšné sezóně prošel obměnou kádru, zahájil o víkendu novou sezónu.

pátek 23.9.2016 | Jakub Robenek |  Tým dorostenek, který po loňské úspěšné sezóně prošel obměnou kádru, zahájil o víkendu novou sezónu.

 
 
 

Tým dorostenek, který po loňské úspěšné sezóně prošel obměnou kádru, zahájil o víkendu novou sezónu.

V prvním utkání se holky utkaly s dorostenkami z Třince. Jeden z mála týmu na této úrovni, který má zájem hrát florbal a ne jen stát na půlce a čekat co se stane. A podle toho také utkání vypadalo. Bylo vidět, že oba týmy stojí na začátku nové cesty a že některé věci nejsou ještě úplně dokonalé. V tomto bojovném utkání nakonec tahaly Naše holky za delší stranu provazu a připsali si svou první výhru v poměru 6:4. Toto utkání mohlo být také zajímavé pro Vendy Maroszovou. Tato talentovaná hráčka, která s týmem FBC absolvovala přes léto několik turnajů, teď opět stála proti našim holkám a opět předvedla, že v ní má Třinec velký talent do budoucích let. Za zmínku také určitě stojí bodový příděl Nikol Lukášové, která si v tomto utkání připsala 6 kanadských bodů za 3 góly a 3 asistence.

V druhém utkání jsme se střetli s týmem s Přerova a zde už jsme poznávali tradiční hru soupeře. Tým, který měl bohužel pouze 7 hráček do hry, zvolil čekání na konec, který přišel a to i přesto, že Naše děvčata působila v první třetině ospalým dojmem a vzhledem k tomu, že několik hráček zažilo o víkendu svou premiéru, asi potřebovali malé „nakopnutí“ od trenéru, které o přestávce přišlo a tak se konečné skóre zastavilo na čísle 16:0. Pro Elišku Pětvaldskou věkem ještě starší žačku, která se řadí mezi nováčky v dorostenecké soutěži to tak byla první nula, která určitě nezůstane bez povšimnutí. To její starší kolegyně Pája Lišková se ukázala v nezvyklé roli a to s hokejkou a v dresu a i když vyšla bodově na prázdno a to v obou zápasech, určitě se mezi diváky našli tací, kteří nepoznali, že se jedná o gólmanku.

První hrací víkend tedy holkám vyšel na 100%. Doufejme, že jim takto bude dařit i nadále a že třeba napodobí své starší kolegyně.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři