V Brně přišla odplata

čtvrtek 22.6.2017 | VG |  

Stejně jako na Ostrava Cupu i na brněnském turnaji Open Game nastoupila v kategorii mladších žáků dvě družstva FBC ČPP bystroň Group Ostrava. Zatímco týmové áčko v Ostravě triumfovalo, tentokrát klubovým zástupcům nepřál los pavouka play-off.

V Brně přišla odplata

 
 
 

"Béčko mělo v základní skupině výhru a remízu. Z toho vyplynul špatný pavouk, který kluky poslal v osmifinále proti našemu áčku. A to je vyřadilo porážkou 0:18," řekl trenér Bronislav Plíhal. "Už předtím ale dvě kola play-off kluci zvládli. Hecli se a vyhráli. Oproti Ostravě se trochu sehráli, zlepšení bylo vidět. Zápasy urvali bojovností. Herní kvalita tam ještě není, ale to přijde. Zahráli si všichni, můžeme být spokojení," doplnil kouč.
Žákovské áčko mělo v základní skupině tři výhry a jednu remízu. "To nás posunulo v pavouku, kam jsme nechtěli. V osmifinále jsme sehráli se Spartou vyrovnaný zápas, po několika obratech jsme vyhráli 5:4," připomněl Bronislav Plíhal. Ve čtvrtfinále jeho svěřenci narazili na Vítkovice, které předtím na Ostrava Cupu zdolali ve finále. "I tentokrát to bylo takové předčasné finále. Ale v Brně jsme za kratší konec, prohráli jsme 3:5," uznal Plíhal. "Oplatili nám Ostrava Cup. Ale naše zásadní chyba byla ta remíza ve skupině. Kdyby jí nebylo, potkali bychom se s Vítkovicemi až ve finále. Na obou týmech je vidět, že jsou herně sehrané, vyrované. A vyhraje ten, komu to tam padá. Nám to v Brně zrovna nepadalo," podotkl Plíhal. "Za mě to byl dobrý turnaj. Máme nasbíráno spoustu zkušeností, byl jsem spokojený s hrou i bojovností."


 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři